Efsane dizi The Walking Dead’in 8. sezon 7. bölümü yayında! İşte fragman…

Tüm dünyanın merakla takip ettiği The Walking Dead Dizisi'nin 8. sezon 7. bölümü yayınlandı. Hatırı sayılır bir hayran kitlesine sahip olan The Walking Dead 8. Sezon 7. Bölüm izleyenleri tarafından büyük bir ilgiyle takip ediliyor. İşte yeni sezon ve yeni bölüm ile ilgili ayrıntılar....

Efsane dizi The Walking Dead’in 8. sezon 7. bölümü yayında! İşte fragman…

Fanları tarafından her bölümü büyük bir heyecanla izlenen dizinin başrollerinde Andrew Lincoln, Norman Reedus, Jeffrey Dean Morgan, Melissa McBride, Lauren Cohan, Danai Gurira ve Chandler Riggs gibi isimler yer alıyor. Efsane haline gelen dizi yeni sezonun ilk bölümüyle 100. Bölümüne ulaşmıştı. The Walking Dead yeni bölüm ne zaman? The Walking Dead yeni bölümleri pazar günleri FX'te yayınlanıyor.

Amerika yayınından 24 saat sonra FX'te izleyici karşısına çıkıyor. Yeni sezonda Negan’la durumları eşitleyen Rick ve ekibi varını yoğunu ortaya koymaya başladı. Rick‘in liderlik ettiği grupla Saviors arasındaki mücadelenin devam edeceğini gözler önüne seren yeni fragmana ise savaş ortamı damga vurdu. Bir yandan zombilerin bir yandan da Carol'un zor durumu dikkat çekti.

walkingdead8

The Walking Dead son bölümünde Rick ve Negan arasında rehine olayının yaşanmasından sonra Rick zor durumda kaldı ancak yeni bir hamle yapmak için de kolları sıvadı. Maggie’nin hamile olması onu zor durumda bıraksa da mücadelesine kaldığı yerden devam ediyor. Maggie’nın 8. sezonda nasıl bir sonla karşılacağını dizinin hayranları tarafından merak ediliyor.

THE WALKING DEAD YENİ BÖLÜM FRAGMANI

THE WALKING DEAD’İ NASIL İZLEYEBİLİRSİNİZ?

Diziyi Türkiye'den FX Türkiye kanalından izleyebilirsiniz. Dizinin 8. Yeni sezonu 22 Ekim 2017 Pazar günü Amerika yayını ile yayınlanmaya başladı. 1 gün sonra Türkiye'de 23 Ekim 2017 Pazartesi günü seyircisi ile buluşmuştu.

DİZİNİN KONUSU

The Walking Dead, aynı adlı çizgi roman serisine dayanmaktadır. Roman, dünya çapında beklenmedik bir biçimde ortaya çıkan esrarengiz bir bulaşıcı beyinsel hastalık sonucu, modern medeniyetin sonunu getiren bir zombi salgınını konu eder. Bu dünyada, zombiler, hikâyenin geçtiği bölgenin yerel argosunda “aylaklar” adıyla anılmaktadır. Sadece beyinleri yokedilerek etkisiz hale getirilebilen bu aylaklar, herhangi bir canlıyı yakalayıp parçalayarak yiyen “yaşayan ölüler” olarak betimlenmiştir. Aylaklar, ayrıca, sağlıklı insanları ısırarak veya tahrip ederek içlerindeki zombi virüsünü bulaştırma yoluyla kendileri gibi birer zombiye dönüştürebilmektedir. Seri, bu vahşi zombilerin ortaya çıkışını ve bu ani gelişme sonrasında kendilerini amansız bir yaşam mücadelesi vermek zorunda bulan bir küçük grubun hikâyesini ele almaktadır.

Grubun lideri, zombi salgını öncesi şerif yardımcılığı yapmış olan Rick Grimes’tır. Grup, her fırsatta grubun dinamiğini etkileyen/değiştiren yürüyen zombilerin korkusu ile yüzleşmektedir.

Hikâye, çoğunlukla ana karakter Rick Grimes’ın grubunun, aylak sürüsünden uzak ve güvenli bir yer aradıkları Atlanta metropol bölgesi ile Amerika’nın Georgia eyaleti çevresindeki kuzey kırsal bölgede geçmektedir. Konu, yaşam mücadelesi verenler bu grubun zombi sürüsüne karşılık hayatları ile kendi insanlıklarını dengelemeye çalışmaları, gruptaki üyelerin öldürülmeleri ile başa çıkmaları, tanıştıkları ve çoğu tehlikeli ya da yırtıcı olan başka insanlarla uğraşmaları gibi ikilemleri ele almaktadır.

 

The Walking Dead'in kitabı çıkıyor İlginizi Çekebilir The Walking Dead'in kitabı çıkıyor