Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ege: “Mustafa Kemal’in askeri olmak 99 yıldır süren bir nöbet ve nöbet sırası bizde”
Ege: “Mustafa Kemal’in askeri olmak 99 yıldır süren bir nöbet ve nöbet sırası bizde”
90’lı yılların sevilen ismi şarkıcı Ege, 'Mustafa Kemal'in Askerleriyiz' isimli marşını sevenleriyle buluşturdu. Marşın klibi İstiklal Savaşı görüntülerinden oluşuyor.
Magazin 18 Mayıs 2018 - 13:48

Sanatçı Ege,19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’na özel ‘Mustafa Kemal’in Askerleriyiz’ isimli marşını sevenlerinin beğenisine sundu. Ege, “Mustafa Kemal Atatürk ve onun getirdiği değerler Türk milletini birleştiren asli unsurlar olmuştur. Türkiye’nin bugünlerde her zamankinden daha çok siyaset üstü, birleştiren değerler altında buluşması zorunlu hale gelmiştir. Mustafa Kemal’in askeri olmak 99 yıldır süren bir nöbet ve nöbet sırası bizde. Gelecek kuşaklara aktarmak için ve minnetimizi göstermek için böyle bir marşı yazmanın doğru olduğuna inandım… Bu marş bu topraklarda aynı bayrak altında aynı istikbali hedefleyen barış, huzur ve kardeşlik isteyenlerin marşıdır. Marşı ben yazmış olabilirim ama bu marş ‘Mustafa Kemal’in askeriyim’ diyen herkesin marşıdır” ifadelerini kullandı.

Son güncelleme: 13:50 - 18.05.2018