Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ege’nin Hamsisi 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Ege’nin Hamsisi son bölüm izle
Ege’nin Hamsisi 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Ege’nin Hamsisi son bölüm izle
Ege'nin Hamsisi 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Yaz sezonunun en çok dikkat çeken dizilerinden biri olan Ege'nin Hamsisi 4. son bölüm ile ekranlara geldi Komik, esprili sahneleriyle olduğu kadar duygu yüklü senaryosuyla da dikkat çekerek ve kısa sürede seyircilerin gönüllerinde taht kuran ve reytinglerde başarılı bir performans yakalayan Ege'nin Hamsisi dizisinin yeni bölümünde neler olacağı merak ediliyor. İşte dizi ile ilgili son gelişmeler...
Magazin 6 Ağustos 2018 - 23:11

Bölgelerinin muhteşem lezzetlerini sunan Karadenizli ve Egeli iki restoran sahibinin çevresinde gelişen komik, duygusal, eğlenceli olaylarla, iki farklı bölge kültürünün naif karşılaşmasının anlatıldığı dizinin yapımcılığını Köprü Film-Ferhat Eşsiz, yönetmenliğini Mustafa Şevki Doğan'ın üstleniyor, senaryosunu Bahar Filiz Ekinci'nin kaleme alıyor, başrolleri İclal Aydın, Uğur Çavuşoğlu, Uraz Kaygılaroğlu, Bestemsu Özdemir, Asuman Dabak, Eser Eyüboğlu ve Hakan Bilgin paylaşıyor.

EGE’NİN HAMSİSİ YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Melahat ve Şevket arasındaki kavga gitgide tırmanırken, kasabada da her şey birbirine girmiştir. Melahat, Şevket'in tahmin ettiğinden daha inatçı çıkar. Bu bir yandan onu sinirlendirse de; diğer taraftan hoşuna gitmektedir. Rakibi dişlidir. Ancak Şevket üst üste yediği darbelerin sonunda herkesi şaşkına çevirecek bir tepki verir.

Şevket'in bu tepkisi Karadeniz'de doğup büyüyen ve asla orayı terk etmeyecek olan ablası Fikret'in kulağına kadar gider. Fikret, ajanı Dursun’dan Şevket’le ilgili aldığı bir haberle Rize’den savaş bayraklarını çeker ve yanına Karadeniz'in havasını, suyunu, toprağını alarak Ege'nin yolunu tutar. Deniz ve Zeynep’in tarafındaysa buzlar erimeye başlamıştır. Zeynep babası Şevket’e, Deniz de annesi Melahat’a destek olmaya çalışırken, hesapta olmayan bir anlaşmazlığın içine düşerler.

 

EGE’NİN HAMSİSİ YENİ BÖLÜM FRAGMAN

EGE’NİN HAMSİSİ SON BÖLÜM

Son güncelleme: 07:38 - 07.08.2018