Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ekenci Kuş 7. Bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Erkenci Kuş 6. son bölüm izle!
Ekenci Kuş 7. Bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Erkenci Kuş 6. son bölüm izle!
Star TV'nin yaz dizilerinden Erkenci Kuş 7. Bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Yeni tanıtımda Can, Sanem'in kendisine aşık olduğunu duyuyor. Can’ın düzenlediği basın toplantısında Emre ve Sanem’e bir de sürprizi var. İşte diziye dair gelişmeler ve Erkenci Kuş 6. son bölüm izleme linki haberimizde...
Magazin 6 Ağustos 2018 - 09:09

Başrollerini Demet Özdemir, Can Yaman ve Öznur Serçeler’in paylaştıkları Ekenci Kuş 7. Bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Yeni tanıtımda Can, Sanem’in peşini bırakmamaya kararlı görünüyor. İşte yeni bölümde neler olacak? sorusunun yanıtı ve Erkenci Kuş 6. son bölüm izleme linki…

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Can'ın kadın derneği için çektiği, Sanem'in modellik yaptığı kampanya şehrin bilboardlarına asılmıştır. Sanem ve Can'ın aşkının sessiz sembolu olan bu bilboardlar Sanem'i de harekete geçirir. Sanem hislerini ne olursa olsun Can'a anlatmaya karar verir.

erkenci-kus-7-2-1

Mahallede ise bilboardlar yüzünden olay farklı şekilde karışır. Osman ve Sanem'i nişanlı zanneden Zebercet, Osman'ın bilboardları Sanem fotoğraflarıyla donattığını düşünerek Don Kişot edasıyla bilboardlara saldırır. Mahallede olaylar çığrından çıkar.

Motivasyon kampında Aylin'in kurduğu sinsi plan, Can'ın fotoğrafçılık kariyerini tehlikeye atacak kadar önemli sonuçlar doğurur. Can odasından fotoğrafları kimin çaldığının peşine düşer. Sanem o fotoğrafları bir tek Emre'nin gördüğünü bilmektedir. Sanem bugüne kadar kendisini kandırdığını anladığı Emre'nin sırrını saklayacak mı? Yoksa artık kartlarını açık oynayacak ve sevdiği adama her şeyi anlatacak mı?


YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Sanem, Can’a kumpas kuranı buldu bulmasına ama aynı anda kendisinin de istemeden de olsa bu kumpasın bir parçası olduğunu öğrendi. Peki, şimdi bunu Can’a söyleyebilecek mi Sanem! Bu sırada yakalanan adam, polise teslim edilirken Can'ın mesleki itibarını temizlediği basın toplantısında Emre ve Sanem'e bir sürprizi var…

erkenci-kus-7-2-2

Üstüne bir de Can, Sanem’in kendisine aşık olduğunu duydu. Can, Sanem’in peşini bırakmayacak elbet, bakalım Sanem nereye kadar kaçabilecek! Bu sırada mahallede ise Aysun'un verdiği kiloların sırrı açığa çıkar. Ancak, Mevkıbe bu işe çok bozulur.


ERKENCİ KUŞ 7. BÖLÜM 2 FRAGMAN İZLE

ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜM İZLE