Sözcü Plus Giriş

Ekranda inanılmaz itiraf: “Bilmeden eşimin ikiziyle yattım”

Toplumsal yozlaşma artık sınır tanımıyor. Özel bir TV kanalında yayınlanan 'Hayatta Her Şey Var' adlı programa katılan ve 24 yaşında olduğunu söyleyen bir kadın bilmeyerek eşinin ikiziyle birlikte olduğunu ve hamile kaldığını itiraf etti. Skandal açıklama sunucuları ve ekran başındakileri şoke etti.

Güncellenme: 20:10, 02/11/2017

Reyting uğruna ekranda yaşananlar pes dedirtiyor. Geçtiğimiz günlerde Esra Erol’un programına katılan genç bir kadın, tanımadığı ağabeyine aşık olduğunu ve evlenmelerine bir hafta kala ayrıldıklarını açıklamıştı.

İlginizi ÇekebilirEkranda kan donduran itiraf: 'Aşık olduğu adam ağabeyim çıktı'Ekranda kan donduran itiraf: 'Aşık olduğu adam ağabeyim çıktı'

Bugün yeni bir skandal daha Türk televizyon tarihine yazıldı. Beyaz TV’de canlı olarak ekrana gelen ‘Hayatta Her Şey Var’ programına bağlanan bir kadın izleyicinin, “Bilmeden eşimin ikiziyle birlikte oldum, hamile kaldım” şeklindeki itirafı hem stüdyodakileri hem de ekran başındakileri dehşete düşürdü.

Adını saklayan kadın, kocasının ikizi olduğunu bilmediğini ve yanlışlıkla ikiziyle birlikte olduğunu itiraf etti. Nur Viral‘ın sunduğu programda evlilikleri yorumlayan Selin Karacehennem, izleyicinin itirafları karşısına şoke oldu. “Kocamın ikiziyle birlikte oldum. 3 aylık hamileyim” diyen kadının açıklamasından sonra sunucu Nur Viral, “Gerçek mi bu anlattıkların? Yoksa senaryo mu?” diye sordu.

Radyo Televizyon Üst Kurulu’nun yayına yönelik nasıl bir yaptırım uygulayacağı merak konusu oldu. 

Yayınlanma Tarihi:20:02,