Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Elçin Sangu magazincilerle bikini korkusunu paylaştı
Elçin Sangu magazincilerle bikini korkusunu paylaştı
"Kiralık Aşk" ın yıldızı Elçin Sangu, önceki akşam sevgilisi Yunus Özdiken ile rakı-balık keyfi yaptı.
Emre ÇEVİK
Magazin 21 Nisan 2016 - 07:13

Arnavutköy Balıkçısı’nda kalabalık bir arkadaş grubu ile bir araya gelen Elçin Sangu, mekan çıkışında kendisi bekleyen gazetecileri görünce şaşkınlık yaşadı. Uzun süredir ekranlarda olan ve dışarıda görüntü vermek istemeyen Sangu, “Arkadaşlar hepinize merhaba, sizi bu kadar kalabalık görünce çok şaşırdım” dedi. Yalnız başına gazetecilerin sorularını yanıtlayan Elçin Sangu, “Dizimiz çok iyi gidiyor, inşallah gelecek sezonda ekranda olmak istiyoruz” dedi.

Foto: Emre Çevik 

BİKİNİ KORKUSU

Rol aldığı dizide yıldızı parlayan ve herkes tarafından tanınan Elçin Sangu, “Hayatımda çok şey değişti, hayranlarım gördüğü zaman sarılıyor. Beni rahatsız edecek derecede bir şey ile karşılaşmadım” dedi.

Foto: Emre Çevik

Dizinin finale girmesi ile yaz tatiline çıkacağını belirten Sangu, bikinili görüntü vermekten korktuğunu belirtti. Güzel oyuncu, “Bodrum veya Çeşme’ye gitmem, orada sizden kaçış yok. Ben bikinili görüntü vermekten korkuyorum” diyerek oradan sevgilisi Özdiken ile oradan ayrıldı.