Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Elçin Sangu sevgilisiyle biber gazı içinde kaldı
Elçin Sangu sevgilisiyle biber gazı içinde kaldı
Elçin Sangu gönül verdiği Beşiktaş'ın maçını izlemeye gitti. Polisin gazlı müdahalesi onu da etkiledi.
Mustafa KIZGINYÜREK
Magazin 12 Nisan 2016 - 12:37

Beşiktaş-Bursaspor maçıyla açılışı gerçekleştirilen Vodafone Arena'da maç öncesi yaşanılan tatsızlıklar adeta açılışa gölge düşürdü.

Elçin Sangu / Fotoğraflar: Mustafa KIZGINYÜREK
Beşiktaş taraftarlarının 1000 günü aşkın süredir hasretini duyduğu ‘semtten stada yürüyüşü'nü gerçekleştirirken, polisin TOMA ile tayzikli su sıkıp biber gazıyla taraftarları uzaklaştırmaya çalışması tarihi açılış gününe gölge düşürdü.

Elçin Sangu ve sevgilisi - Fotoğraflar: Mustafa KIZGINYÜREK

Aşırı izdihamın olduğu bölüme atılan gazlar sebebiyle insanlar ezilme tehlikesi yaşarken özellikle çocukların gazdan ciddi şekilde etkilendiği ve gözyaşı döktüğü görüldü.

Elçin Sangu - Fotoğraf: Mustafa KIZGINYÜREK

ELÇİN SANGU DA GAZ MAĞDURU

Şeref Tribünü’nde maçı izlemek için gelen ünlülerde gazdan nasibini aldı. Yaklaşık 6 yıldır birlikte olduğu sevgilisi Yunus Özdiken ile birlikte maçı izlemeye gelen güzel oyuncu Elçin Sangu, polisin gazlı müdahalesine maruz kaldı.


Stadın çevresinde sıkılan biber gazından oldukça etkilenen Elçin Sangu, sevgilisiyle birlikte bir müddet dışarıda bekledikten sonra stada girdi.

Son güncelleme: 14:04 - 12.04.2016