Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Elçin Sangu, yeni projesinde alışılmadık bir karakteri canlandıracak
Elçin Sangu, yeni projesinde alışılmadık bir karakteri canlandıracak
Son dönemin en popüler oyuncularından biri olan Elçin Sangu, yeni sezonda bir internet platformunda alışılmışın dışında bir karaktere hayat vermenin hazırlıklarını yapıyor.
Magazin 7 Ocak 2018 - 12:19

Televizyonda son olarak ‘Kiralık Aşk’ dizisi, beyazperdede ise ‘Mutluluk Zamanı’ adlı sinema filmiyle boy gösteren Elçin Sangu, yeni sezonda internet platformu Blu TV’nin yeni dizisinde rol alacak.

elcin-sangu-2
Hem Kiralık Aşk’ta hem de Mutluluk Zamanı’nda başrolü yakışıklı oyuncu Barış Arduç ile paylaşan Sangu, adı ‘Yaşamayanlar’ olarak belirlenen yeni projesinde bir vampiri canlandıracak. Dizinin 10 bölüm çekileceği iddia edildi.

elcin-sangu-sli-1

Elçin Sangu, son dönemde projelerinden ziyade rol arkadaşı Barış Arduç’la aşk yaşadığına yönelik iddialarla gündeme geldi. Ancak ikili bu iddiaları kesin bir dille yalanladı.

elcinsangu
Ancak ikili aşk yaşamadıklarını ısrarla vurgulasa da hayranları onları birbirlerine yakıştırmaya devam ediyor. Sanal ortamlarda yapılan anketlerde çift, çoğu zaman “Birbirlerine en çok yakışan çiftler sıralamasında” hep zirvede yerini alıyor.