Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Elçin Sangu’lu vampir dizisi Yaşamayanlar’ın ilk bölüm fragmanı yayınlandı!
Elçin Sangu’lu vampir dizisi Yaşamayanlar’ın ilk bölüm fragmanı yayınlandı!
'Türkiye'nin ilk vampir dizisi' olma özelliğini taşıyan Yaşamayanlar'ın büyük bir merakla beklenen ilk fragmanı yayınlandı. Başrollerinde Elçin Sangu, Kerem Bursin, Birkan Sokullu, Selma Ergeç'in rol alacağı Yaşamayanlar, Blu TV'de yayınlanacak. İşte ilk bölüm fragmanı ve diziye dair haberler...
Magazin 6 Nisan 2018 - 11:44

Türkiye ilk yerli vampir dizisyle tanışmak üzere. Blu TV’de yayınlanacak olan dizinin başrollerinde Elçin Sangu, Kerem Bursin, Birkan Sokullu, Selma Ergeç gibi yeni dönemin en ünlü oyuncularından bazıları yer alıyor. İşte diziye dair gelişmeler ve Yaşamayanlar 1. bölüm fragmanı…

yasamayanlar2

Yerli vampir dizisi Yaşamayanlar’dan ilk fragman yayınlandı

yasamayanlar3

BluTV’nin merakla beklenen yeni dizisi ‘ Yaşamayanlar”ın ilk fragmanıyla büyük merak uyandırdı.

YAŞAMAYANLAR İLK BÖLÜM FRAGMANI

Yönetmenliğini Alphan Eşeli'nin, senaristliğini Pınar Bulut'un üstlendiği, kadrosunda Elçin Sangu, Kerem Bursin, Birkan Sokullu, Selma Ergeç ve Nilperi Şahinkaya’nın yer aldığı dizi için geri sayım başladı.

yasamayanlarelcinsanguyasamayanlar6

YAŞAMAYANLAR 8 YA DA 10 BÖLÜM OLACAK

8 yada 10 bölüm olarak düşünülen projenin vampir hikayesi olacağı bekleniyor. Projenin cast çalışmaları devam ettiğinden dizi henüz yapım aşamasında ve tamamlanmadı. Haberler güncellendikçe sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz.

 

Son güncelleme: 11:47 - 06.04.2018