Sözcü Plus Giriş

Eleme adayları belli oldu! Survivor 2018’de dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor 12. son bölüm izle!

Survivor 2018'de ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı. Ayrıca Survivor son bölümde ödül oyunu da sonuçlandı. Peki dokunulmazlık oyunun kim kazandı? All Star takımındaki kriz ise gittikçe büyüyor .Survivor'da adaya veda edecek üç aday seçildi ve sonuç SMS oylamasına kaldı. İşte 12. son bölümden detaylar...

Güncellenme: 23:57, 25/02/2018
Eleme adayları belli oldu! Survivor 2018’de dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor 12. son bölüm izle!

Survivor’da dokunulmazlık oyunu sonuçlandı ve All Star takımı dokunulmazlığı aldı. Survivor 2018 son bölümde ödül oyununda ise Gönüllüler takımı kazanmayı başardı ve yataklı adanın ve ödülün sahibi oldu. Önceki günlerde oynanan oyunlarda alınan başarısız sonuçlar All Star takımında kriz yarattı. Merve ve Nihat arasındaki gerilim tüm takımı etkiledi. İşte son bölümden detaylar ve Survivor 2018’de adaya veda etmesi muhtemel üç isim..

NİHAT İLE MERVE ARASINDA GERGİNLİK

Nihat: Herkes kendi kendini tatmin etme yönüne döndü. Herkes dört oyun oynuyor ben bir tane oynamışım. Çık abi bir defa da sen oyna diye soran yok. Siz arkadaşlar niye böyle pres yapıyorsunuz?

Merve: Milli müsabaka oyunu oynuyoruz. Orda senin yerin yok. Senden daha iyi performans sergileyen arkadaşlar var. Sen Milli müsabakaya çıktın mı?

Nihat: Üslubunu değiştir Merve. Sen teknik direktör değilsin. Sahra niye oynadı? Ben de oyun oynayacağım. Kusura bakmayın.

Merve: Kimse senin oynamanı istemedi.

 

Nagihan: Oyun esnasında susturun diyorum. Takım olarak oyunda demoralize olduk.

Merve: 6-2 öndeyken bütün takım demoralize oldu. Saygı, saygı, saygı bir yere kadar. Seni mi dinleyeceğiz? Şimdi şah olduğunu düşünüyorsan karşıma çıkarsın Nİhat Doğan?

Nihat: Öylesine büyük bir özgüven takımı yaşandı ki takımda. Parkurdan çıkışlar olsun, atışlar olsun hep hatalı oldu.

Ümit: Belirli bir ego savaşı. Onu bırakmadan takım olma şansımız yok.

Nihat: Ben buraya kimsenin amigoluğunu yapmaya gelmedim. Hala sabahın köründe algı yapılıyor. Nihat’ın oynanaması lazım diyorlar.

Turabi: Keşke birbirimizi dinlesek. Keşke yargısız infaz yapmasak.

Hilmi Cem: Birazdan ada oyununa gidicez. Kaybedince değerini daha çok anladık. Her yerimiz tutuldu. Kazanmaya ihtiyacımız var.

ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

En iyilerin yarışacağı oyuna hoşgeldiniz. Dünkü mağlubiyet telafi olabilecek bir mağlubiyet.

Adem: Dün güne iyi başladık. Fakat oyunun akışı değişti. Şans faktörü bizden yanayken onlara döndü. Biz onlardan güçsüz değiliz. Güzel mücadele oldu. Telafi edeceğiz.

Merve: Her yeni bir gün benim için yeni bir başlangıç. Önümüzde önemli bir oyun var. Almaya geldik.

Ramazan: Tahtada yatmaktan yorulmuştuk. Yatak bizi çok mutlu etti. Kaybetmeye niyetimiz yok.

Acun: Bu akşamki oyunda ödül dermason kuru fasulye ve patates oldu. Tabii ki iyi şartları olan adada yatacaksınız.

Ödül oyununda parkuru aşıp puzzle yapmak gerekiyor. Yap-bozun ardından bir parkur daha yarışmacıları bekliyor. Ardından iki topu basket atan kazanıyor.

Yarışmayı Gönüllüler takımı kazandı ve barakayı elde ettiler. Ayrıca kuru fasulye ve patates ödülünün de sahibi oldular.

Gönüllüler 5-2 All Star

 

Damla: En iyiler olarak oraya çıkıyorsun, yapamıyorsu. Bunu konuşacak insan da Nihat ve Nagihan’dır.

Nagihan: Ben oynamak istediğimi dile getirdim ama adam kayırma biraz fazla. Herkes egosunu tatmin etmek için oynamak istiyor.

Ümit: Topun ruhuna inanır mısın? Futbolda böyle bir terim vardır. İşte ödül oyununda top ruhunu gösterdi.

DOKUNULMAZLIK OYUNU

Acun: Survivor 2018’de yeni bir dokunulmazlık oyununa hoşgeldiniz. Kaderinizi etkileyecek tek oyun bu oyun, dokunulmazlık oyunu. Survivor’da dokunulmazlık oyununa hoşgeldiniz.Kaybeden takımdan bir kişi adaya veda edecek. Dokunulmazlık oyununda düzenek ile önlerindeki kovaları devirmeye çalışacak. 3 dakika içinde kovalar devrilmezse kimse puan alamayacak. Bir kız bir erkek takım olacak.

İki takımda düzeneğin iki ucundan ittirmeye çalıyor. Dayanıklı ve kuvvetli olanın kazanacağı bir yarışma oluyor. Bu zorlu yarışmanın galibi dokunulmazlık ödülünün sahibi olacak.

Yarışmayı All Star takımı kazandı ve dokunulmazlığı elde ettiler.

All Star 10-8 Gönüllüler

ADAYA KİM VEDA EDECEK? BİREYSEL DOKUNULMAZLIK OYUNU KİM KAZANDI?

Bireysel dokunulmazlık oyunun kazanan adaya veda edecek bir adayı seçiyor. Adaya veda edecek üç isim belirleniyor. Bu isimlerden bir tanesini de bireysel dokunulmazlık oyunun sahibi seçiyor.  Üç adaydan ilkini oylama sonucu seçilecek, ikincisini bireysel dokunulmazlık oyunun kazanan ve üçüncüsü ise haftanın en iyi performansını sergileyen seçecek. Belirlenen üç isimden biri SMS oylaması sonucu adaya veda edecek. Adaya veda edecek isim 27 Şubat Salı günü belli olacak.

Bu hafta gönüllüler takımından en iyi performansı sergileyen Yağmur oldu. Geçen hafta gitme potasında olan Yağmur bu hafta dokunulmazlık kolyesini kaptı.

Yağmur: Çok mutluyum ama bir isim verecek olamanın sorumluluğu beni düşündürüyor.

Dokunulmazlık oyununda küpleri üst üste koyacak olan yarışmacılardan, küpleri dengede tutan dokunulmazlık oyununu kazanacak. Küpleri ilk düşüren Cumali oldu. Ardından Nevin de küpleri düşürdü. Bireysel dokunulmazlık oyununun kazananı Melih oldu. Alp Kırşan Melih’e dokunulmazlık kolyesini verdi.

Acun: Çok değişik bir hafta yaşadık. Bir ayda olacaklar bir haftada oldu. Rumen oyununu nasıl verdik içime dert oldu.

Ümit: Maça çok iyi başladık. Çok hızlı geldik. 6-1’den sonra Nihat Doğan’ın isyanı oldu, bazı arkadaşlar etkilendi. Sonucu Nihat’a bağlamak doğru değil.

Oylama sonucu ilk aday belirlendi. İlk oy Nevin’e çıkınca Nevin çok şaşırdı fakat bir oy daha Nevin’e çıktı. Oylamada 2 Nevin, 5 Birsen ve 5 Gizem çıktı. İOylamada iki aday eşit sayıda oy alınca ikisi de aday oldu. Oylama sonucu ilk iki aday Birsen ve Gizem oldu.  Melih, üçüncü adayı kendisi ile hiçbir problemim yok diyerek ve performansından ötürü Cumali olarak seçti. Dördüncü adayı ise Yağmur seçti. Yağmur, Ramazan’ı seçti. Yağmur, ‘Ramazn’ın burda kalacağını bildiğim için seçtim’ dedi.