Eleştirilerin odağındaki Hande Erçel kimdir? Kaç yaşında ve nereli?

Son dönemde dans şovuyla gündeme gelen Siyah İnci'nin güzel oyuncusu Hande Erçel kimdir? Erçel, kaç yaşında ve nereli? İşte Demet Akbağ'ın eleştirilerine maruz kalan oyuncu hakkında merak edilenler ve daha fazlası..

Eleştirilerin odağındaki Hande Erçel kimdir? Kaç yaşında ve nereli?

Siyah İnci Dizisi’nin başrol oyuncusu Hande Erçel kimdir? Erçel geçtiğimiz günlerde komedi daında ödül almış ve bu gerekçeyle Demet Akbağ tarafından eleştirilmişti. İşte güzel ouyuncu hakkında merak edilenler…

hande erçel sözcü ile ilgili görsel sonucu

HANDE ERÇEL KİMDİR?

Başarılı oyuncu Hande Erçel, 1993 yılında Balıkesir, Bandırma'da dünyaya geldi. Erçel, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesinde Geleneksel Türk Sanatları Bölümü’nde okuyor. 2015 yılında katılmış olduğu Miss Cilivaliton of the World yarışması katılmıştır. Azerbaycan’da düzenlenen bu yarışmada 2. olmuştur.

hande erçel sözcü ile ilgili görsel sonucu

Daha önce Çılgın Dersane Üniversitede ve Hayat Ağacı dizilerinde oynadı. Çılgın Dersane Üniversitede ile ekran macerasına başlayan Hande Erçel’in hayali dizinin reyting kurbanı olmasıyla yarım kaldı. Erçel, eylül 2014 sezonunda TRT’de yayınlanan ‘Hayat Ağacı’ dizisiyle izleyici karşısına çıktı. Genç oyuncu dizide İdil Fırat (Filiz) ve Fikret Kuşkan’ın (Murat) kızları Selen Karahanlı karakterine hayat verdi. Son olarak Siyah İnci Dizisi’nde Tolgahan Sayışman’la birlikte başrol oynamaktadır.

Hande Erçel'in aşk rotası değişmedi İlginizi Çekebilir Hande Erçel'in aşk rotası değişmedi