Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Elif Doğan kimdir? Kaç yaşında ve nereli? İşte güzel oyuncu hakkında az bilinenler…
Elif Doğan kimdir? Kaç yaşında ve nereli? İşte güzel oyuncu hakkında az bilinenler…
Elif Doğan kimdir? Kaç yaşında ve nereli? soruları magazini ve dizileri takip eden kişilerce büyük merakla araştırılıyor. Halen İstanbul Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü ve Devlet Konservatuarı Müzikal Bölümü'nde okuyan Elif Doğan hakkında bilmedikleriniz ve merak ettikleriniz haberimizde...
Magazin 10 Temmuz 2018 - 11:32

Son dönemde yer aldığı bir yaz dizisi ile adını duyuran Elif Doğan kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Güzel oyuncu Elif Doğan’ın kısa bir hayat hikayesini ve az bilinenleribi haberimizde bulacaksınız. İşte ayrıntılar…

ELİF DOĞAN KİMDİR?

6 Eylül 1994 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Elif Doğan, İstanbul Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü'ne devam ederken yan dal olarak aynı üniversitede Devlet Konservatuarı Müzikal Bölümüne dahil oldu.

Uzun yıllar şan eğitimini sürdüren ve Müzikal oyunlarda görev alan Doğan, 2016 yılında Aşk Laftan Anlamaz dizisi ile ilk kez kamera karşısına geçti. Televizyon kariyeri aynı yıl içinde yayınlanan Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde Zeynep karakteri ile devam etti.

elif-dogan-kimdir-instagram-1

ELİF DOĞAN’IN YER ALDIĞIYAPIMLAR

Darısı Başımıza / Öykü / 2018

Çukur / Hale / 2017-2018

Hayat Bazen Tatlıdır / 2016 – 2017

Aşk Laftan Anlamaz / 2016

elif-dogan-kimdir-instagram-2