Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Güzel oyuncu Elif Doğan kimdir, kaç yaşında?
Güzel oyuncu Elif Doğan kimdir, kaç yaşında?
Darısı Başımıza dizisinde Öykü karakterini canlandıran Elif Doğan'ın hayatı merak ediliyor. Güzel oyuncu daha önce başka dizilerde de yer almıştı. Elif Doğan, İstanbul Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü’ne devam ederken yan dal olarak aynı üniversitede Devlet Konservatuarı Müzikal Bölümü okuyor. Elif Doğan kimdir, kaç yaşındadır? İşte Elif Doğan hakkında merak edilenler...
Magazin 4 Temmuz 2018 - 21:48

Yaz dizilerinde yeni simalar ekrana geliyor. Dizi severler de yeni oyuncuları tanımak istiyor. Darısı Başımıza dizisinin başrol oyuncularından Elif Doğan’ın hayatı merak ediliyor. Peki Elif Doğan kimdir? 6 Eylül 1994 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Elif Doğan, İstanbul Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü'ne devam ederken yan dal olarak aynı üniversitede Devlet Konservatuarı Müzikal Bölümüne dahil oldu. Uzun yıllar şan eğitimini sürdüren ve Müzikal oyunlarda görev alan Doğan, 2016 yılında Aşk Laftan Anlamaz dizisi ile ilk kez kamera karşısına geçti. Televizyon kariyeri aynı yıl içinde yayınlanan Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde Zeynep karakteri ile devam etti. 2017-2018 yıllarında Çukur dizisinde Hale karakterini canlandıran Doğan, şimdilerde Darısı Başımıza dizisinde Öykü karakterine hayat vermektedir.

Elif Doğan’ın Oynadığı Diziler:

Darısı Başımıza / Öykü / 2018
Çukur / Hale / 2017-2018
Hayat Bazen Tatlıdır / 2016 – 2017
Aşk Laftan Anlamaz / 2016

Son güncelleme: 22:35 - 04.07.2018