Elif Gönlüm’den çok konuşulacak açıklamalar: “Aldatılırsam affedebilirim!”

Elif-Kerem Gönlüm çiftinden samimi açıklamalar... Elif Gönlüm, ihanetle ilgili çok konuşulacak bir açıklama yaptı. Elif Gönlüm 'Aldatılırsam affedebilirim' diye konuştu. Eşi Kerem Gönlüm'le ilgili önemli değerlendirmeler yapan ve hala eşine aşık olduğunu söyleyen Elif Gönlüm'ün ihanet ile ilgili olarak yaptığı bu açıklama çok konuşulacak gibi görünüyor. işte ayrıntılar...

Elif Gönlüm’den çok konuşulacak açıklamalar: “Aldatılırsam affedebilirim!”

Evliliklerinde 13 yılı geride bırakan Elif-Kerem Gönlüm çifti merak edilenleri samimi bir şekilde yanıtladı. Eşine hâlâ aşık olduğunu söyleyen Elif Gönlüm, ihanetle ilgili çok konuşulacak bir açıklama yaptı! İşte merak edilen çiftten son haberler…

Posta’da yer alan haberine göre, Elif Gönlüm kocasına aşkını şu sözlerle ifade ediyor: Kerem hassastır. Sert görünür ama kırılgandır. Nazik bir erkek, hayranım ona. Hiçbir zaman değişmedi. Genetiği böyle kocamın. Zor bir iş yapıyor. Deplasmana gidiyor, yoruluyor. O eve dinlenmeye ve bizi yaşamaya geliyor. Kocamla hep güzel anlar geçirmeye çalışan bir kadınım.

elifkeremgonlum1

KEREMSİZ BİR HAYAT DÜŞÜNEMİYORUM!

Keremsiz bir hayat düşünemiyorum. Kerem'le doğmuş gibiyim. Genç yaşta tanıştığımız için olabilir. Kaderimi yaşadığımı hissediyorum. Sakin, uyumlu bir adam. Her şeyi olgunlukla karşılayabilir. Bağırıp çağırdığını hiç duymadım.

Ben her şeyin affedilebilecek olduğuna inananlardanım. Aldatma olursa asla affetmeyeceğim demeyeceğim. Ne yaparsa kendine yapar herkes.