Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Elif gözyaşlarına boğuldu! Survivor’da sembol oyununda kimler elendi? Kimler kazandı?
Elif gözyaşlarına boğuldu! Survivor’da sembol oyununda kimler elendi? Kimler kazandı?
Survivor'da sembol finalleri başladı. Finallerin sonunda Survivor birleşme partisine iki kişinin ailesi gelecek. Sembol oyunlarının kazananların aileleri ile görüşebilecek. Kaybeden Elif gözyaşlarını tutamadı. Peki Survivor'da sembol oyununu kim kazandı?
Magazin 22 Nisan 2018 - 21:36

Survivor’da sembol oyununu kazanalar belli oldu. Kaybedenler biri olan Elif gözyaşları tutamadı. Yarışmacıların aileleri ile görüşmeleri için önemi büyük olan Survivor sembol oyunundan detaylar…

SEMBOL OYUNUNDA KİMLER ELENDİ?

Acun: Sembol oyununa hoşgeldiniz. Sembol finalleri bugünden itibaren başlamıştır. Elemelere başlıyoruz. Finalde kazanan bir kadın ve erkek yarışmacının ailelerini buraya getireceğiz. Bugünün de değişik bir ödülü var o da 10 adet çeyrek altın. Şimdi sıra geldi eşleşmelere. 4’er numara seçilecek aynı numara sahipleri oynayacak. Sembolü olanlar kaybederlerse bir sembolüne veda edecek.

Eşleşmeler, Yağmur-Elif, Birsen-Sahra, Nagihan-Sema, Damla-Merve oldu.

Survivor yarışmacıları, sembol oyununda parkuru tamamlayıp camları kırmaya çalışacaklar.

Kazananlar: Birsen, Sema, Merve, Yağmur

Nagihan kaybetmesine rağmen sembolünün avantajını kaybederek turu geçmiş oldu. Damla kaybetti ve bir sembolü kaldı fakat turu geçti. Yağmur’un iki sembolü vardı ve kazanarak bir yenisini daha ekledi. Sahra, Elif kazanamadığı ve daha önceden sembolü olmadığı için elendi. Sembol oyununu kaybeden Elif gözyaşlarına hakim olamadı.

 

Son güncelleme: 22:11 - 22.04.2018