Elif Güvendik ekranlara dönüyor

“Elifnağme” uzun bir aradan sonra Elif Güvendik’in sunumuyla yeniden seyircisiyle buluşuyor.

Elif Güvendik ekranlara dönüyor

360 Televizyon kanalında yayın hayatına yeniden başlayan Elifnağme programının sunucusu Elif Güvendik “programa davet etmek için aradığım tüm sanatçı arkadaşlarım ‘Elif sabah programlarına hatta programlara hiç çıkmıyoruz ama sen olunca hemen geliyoruz, ne demek' diyorlar. İşte benim zenginliğim de bunlar şükürler olsun” dedi. Ekran arasını kızı Alisa için verdiğini belirten sunucu Amir Haber'in sorularını cevapladı.

Bu dönüşe nasıl karar verdiniz?

İki senelik kısa ama uzun bir ayrılıktan sonra merhaba. Aslında herkese uzun gelmiş. Çünkü yirmi senedir bu işi yapıyorum ve kesintisiz hep ekrandaydım. Ama kızım Alisa'yı Dünya'ya getirince kızımın her şeyi ile kendim ilgilenmek istedim. Artık on sekiz yaşında olmadığıma göre bu yaşlarda bir bebek sahibi olmaya karar verince aklımın gönlümün kaldığı hiçbir şey olmadı. Bu sefer arayı kızım için verdim. Doyasıya her anını yaşadım bu arada hayatımda işime verdiğim en güzel araydı. Ama şimdi Alisa bir buçuk yaşında sadece anneme emanet ederek işlerime geri döndüm.

Program yine eski içeriğinde mi olacak? Yenilikler nelerdir?

Elifnağme bir klasik ve özlenen bir program. Aslında içeriğine sadık kaldık ama tabi ki yenilikler var zamana da ayak uydurmak lazım.

Camiada saygın yerinizi korumanız programın etki alanını arttırıyor. Bunu nasıl başardınız?

Yirmi sene olmuş dile kolay bu camiada şu anda gördüğünüz tüm starlarla beraber büyüdük biz bu yolda. Haliyle dostluklarımız oluştu. Senelerdir birbirimizi hiç kırmadan hep birbirimize destek olarak ilerledik. Şimdi programa davet etmek için aradığım tüm sanatçı arkadaşlarım “Elif sabah programlarına hatta programlara hiç çıkmıyoruz ama sen olunca hemen geliyoruz, ne demek” diyorlar. İşte benim zenginliğim de bunlar şükürler olsun.

Programın yayın dünyasındaki hedefi nedir?

Kanalım 360 ve benim hedefim her zaman olduğu gibi kalite. Hafta içi her gün sabah 08.30'da başladığımız yayın iki buçuk saat sürüyor. Bir buçuk saatlik dilimde de magazin yapacağım. Her gün dalında başarılı olmuş sanatçı, gazeteci arkadaşlarımla gündem ve kaliteli magazin konuşulacak. En büyük özelliğimiz ise programda kavga olmayacak. Şu an magazin demek sanki kavga etmek birbirine hakaret etmekmiş gibi lanse ediliyor. Kesinlikle katılmıyorum ve bunun ispatını 360 da izleyip görecekler. Herkesi bekliyorum.

Loading...