Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Elif Kaya kimdir, kaç yaşındadır? İşte genç müzisyen hakkında merak edilenler…
Elif Kaya kimdir, kaç yaşındadır? İşte genç müzisyen hakkında merak edilenler…
Bir yarışma programı ile adını duyuran Elif Kaya, ilk profesyonel çalışmasını Mustafa Sandal ile yapmıştır. Mustafa Sandal ile yaptığı düet olan Var mısın yok musun şarkısı dinleyiciler tarafından beğeni ile karşılanmıştır. İşte genç müzisyen hakkında merak edilen ayrıntılar...
Magazin 30 Aralık 2018 - 23:52

Genç şarkıcı Elif Kaya, 1988 yılında doğmuştur. Elif Kaya, ilk bestesini 12 yaşında yapmıştır. Bir dönem Veliaht programında yarışan Elif Kaya, Hande Yener'in yarışmacısıydı. Yaptığı ilk bestenin adı “Nerdeydin Dün Gece ” olan Elif Kaya “Karanlık Dünyam” adlı bir albüm de çıkarmıştır. Farklı tarzıyla herkesin dikkatini üzerine toplayan Elif Kaya ilk olarak “Nerdeydin Dün Gece” şarkısıyla albümünü çıkarmıştır.

elif-kaya

Elif Kaya, Instagram hesabından takipçileri için paylaşımlar bulunuyor.

Elif Kaya “Beş-altı senedir bu piyasanın içindeyim. Mustafa Sandal ile yaptığım “Var mısın yok musun” isimli düetle profesyonel müzik hayatına ilk adımı attım. Daha sonra Serdar Ortaç ile çok küçük çapta bir çalışmam oldu. Ondan sonra bir sene Hande Yener’e vokal yaptım sahnede. Onun dışında Sibel Can, Ferhat Göçer, Sinan Akçıl, İzel gibi bir çok sanatçının back vokalini yaptım. Ve hala devam ediyorum stüdyoda back vokal yapmaya.” dedi.