Sözcü Plus Giriş

Sosyetik Ev Kadınları’ından Elif Sağlamyürek kimdir? Kaç yaşında?

Elif Sağlamyürek yeni başlayacak program Sosyetik Ev Kadınları'ndaki 5 yarışmacıdan biri olacak. Heyecanla beklenen yarışma başladı. Elif Sağlamyürek ve diğer 4 yarışmacı arasındaki tartışmalar giderek büyüyor. Dikkat çeken yarışmacılardan biri olan Elif Sağlamyürek kimdir? Kaç yaşında, nereli, mesleği ne?

Güncellenme: 12:27, 06/02/2018
Sosyetik Ev Kadınları’ından Elif Sağlamyürek kimdir? Kaç yaşında?

Kıyasıya rekabetin başlayacağı Sosyetik Ev Kadınları yarışmacılarından biri de Elif Sağlamyürek. Seyirciler Sosyetik Ev Kadınları yarışmacılarının kim olduğunu merak ediyor. Peki 5 yarışmacıdan biri olan Elif Sağlamyürek kimdir? Aslında mimar olan yarışmacı şu an Cafe işletiyor. Elif Sağlamyürek genelde ünlülerin takıldığı ve Nişantaşı’nda bulunan bir Cafe’nin sahibi. İşte sosyetenin ön plana çıkan isimlerinden Elif Sağlamyürek hayat hikayesi…

ELİF SAĞLAMYÜREK KİMDİR?

Elif Sağlamyürek aslında Mimardır; ancak Cafe işletmecisi olunca kendisini Kahvenin Ustası olarak tanıtmıştır. Nişantaşı’nda bulunan ve genelde ünlülerin takıldığı Bee Coffee’nin sahibidir.
elif-saglamyurek-kimdir

CUMARTESİ GECELERİ SAHNE ALIYOR

Le Baron sahnesinde cumartesi geceleri sahne almaktadır. Elif Sağlamyürek sosyetenin içinde olsa da son zamanlarda dışlanan ismi de olmuştur; Elif Sağlamyürek bir çok sosyete toplantısında artık yer alamamaktadır.

Elif Sağlamyürek’in sosyete ilk girişi Ünlülerin evlerini mimar olarak dekore etmesi ile başlamıştır; sonra cafe açan ve sosyeteyi buraya toplamayı başaran Elif Sağlamyürek son olarak sanat yönünü keşfetmiş ve sahnelere kadar çıkmıştır.

İlginizi ÇekebilirSosyetik Ev Kadınları'nda kim kimdir? 2. fragman da yayınlandı!Sosyetik Ev Kadınları'nda kim kimdir? 2. fragman da yayınlandı!
Yayınlanma Tarihi:11:23,