Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Elif Sağlamyürek merak konusu oldu… Sosyetik Ev Kadınları’ndan Elif Sağlamyürek kimdir, mesleği ne?
Elif Sağlamyürek merak konusu oldu… Sosyetik Ev Kadınları’ndan Elif Sağlamyürek kimdir, mesleği ne?
Elif Sağlamyürek kimdir, aslen nerelidir, kaç yaşındadır, kocası ne iş yapıyor soruları Sosyetik Ev Kadınları programının başlamasının ardından merak edilen konular arasında yer alıyor. Elif Sağlamyürek'in sosyeteyle tanışması, ünlü isimlerin evlerini dekore etmesiyle olmuştur, işte hayatı ve detayları...
Magazin 14 Şubat 2018 - 09:26

Elif Sağlamyürek, katıldığı Sosyetik Ev Kadınları programı ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Sosyetik Ev Kadınları programında yer alan Elif Sağlamyürek’in hayatı merak ediliyor. Kendisine kahvenin ustası diyen Elif Sağlamyürek bir kahve dükkanı sahibi. Aslında mimar olan yarışmacı şu an Cafe işleten Elif Sağlamyürek’in hayatı şu şekilde;

ELİF SAĞLAMYÜREK KİMDİR?

Elif Sağlamyürek, 15 Ekim Ankara doğumlu. Ankara’da büyüyen Sağlamyürek’in bir kızı vardır. Cemiyet hayatında dostluklarının pek fazla olmadığını dile getiren Sağlamyürek, aşk kadını olduğunu söylemiştir. Ziraat Mühendisi bir babanın kızı olan Sağlamyürek, Mimar Sinan Üniversitesi’nde mimarlık bölümünü kazanınca İstanbul’a yerleşti. İstanbul’a yerleştikten sonra bir mekanda sahne alan Sağlamyürek, Etiler’de bir villa showroom’u açtı. Davetler vererek cemiyet hayatına girdi. Alışverişte aktif olduğunu dile getiren Sağlamyürek, avokado ve ananas meyvelerini çok sevdiğini söylemiştir.

elif-saglamyurek-kimdir2

ELİF SAĞLAM YÜREK’İN ÖZEL HAYATI…

Programın başında aşk kadını olduğunu dile getiren Elif Sağlamyürek, özel hayatını şu sözlerle dile getirmişti: Evlendim, eşim imkânları çok olan bir işadamıydı. Etiler'de bir villa showroom'u açtım. Davetler verdim ve cemiyet hayatına girdim. Semra Özal'la baş başa yemekler bile yendi. Ardından iki kere daha evlendim.

Son güncelleme: 11:12 - 14.02.2018