Sözcü Plus Giriş

Elimi Bırakma 10. yeni bölüm fragmanı yayınladı! Yeni fragmanda Azra bir kez daha yıkıldı! (Elimi Bırakma 9. bölüm izle)

Elimi Bırakma bu akşam 9. bölümü ile ekrana geldi. Elimi Bırakma son bölümde; Azra Mert’e o kadar çok yaklaşmıştı ki yeni bölümde onu bulması bekleniyordu. Ancak Sumru oyununu oynadı ve Meryem’e yalan söylettirip Mert’i kendi evine aldı. Öte yandan Feride Hanım’ın sağlığı iyice bozuluyor ve acilen ameliyata alınması gerekiyor. Peki Elimi Bırakmaz 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte son bölümde yaşananlar..

Sozcu.com.tr
Güncellenme: 08:53, 25/09/2018
Elimi Bırakma 10. yeni bölüm fragmanı yayınladı! Yeni fragmanda Azra bir kez daha yıkıldı! (Elimi Bırakma 9. bölüm izle)

Elimi Bırakma 9. son bölümü yayınlandı. Yayınlanan son bölümde Mert ile Cenk'in Azra restleşmesi kaldığı yerden devam eder. Azra kardeşinin yokluğu ile boğuşurken bir de Cenk ile yaşadıklarını düşünür. Meryem söylediği yalanların vicdan azabı ile savaşır. Haberimizden 9. bölümde yaşananları ve 10. bölümde cevap bekleyen soruları öğrenebilirsiniz. İşte yeni fragman yayınlandı mı sorusunun yanıtı ve son bölüm izleme linki..

ELİMİ BIRAKMA 10. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI


ELİMİ BIRAKMA 9. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Azra'nın kardeşine bir adım daha yaklaşır ama henüz bundan haberi yoktur. Azra, Cansu ile tartışır. Annesinin yaptıklarından dolayı Azra'nın şikayetini geri çekmesini ister ama Azra hak ettiğini söyleyerek bu teklifi kabul etmez. Cansu'ya göre Azra'nın derdi Cenk'tir.

AZRA KAVGASI

Tarık, Azra'ya arka çıkar ve Cenk ile karşı karşıya gelirler. Cenk' Tarık'ı Azra'dan uzak dur diye uyarır. Tarık'ın ‘Azra'ya aşık mısın?' der. Ama Cenk Cansu ile bir yola girdiğini söyler. Bir yandan Cansu ile Azra diğer yandan Cenk ile Tarık kapışmaya başlar. İki dost Azra için birbirine girmiş ve yumruklar konuşmuştur.

elimi-birakma-10-bolum

MERT: ÇOK KÖTÜ BİR ŞEY OLDU

Mert nasıl kaybolduğunu anlatır. Sumru Anne Azra'ya kızdığı için bir daha gitmedik. Kaybolunca Sumru anneyi aradım ve çok kötü bir şey oldu. Araba çarpıştı. Uyandığımda kafam acıyordu ve yanımda Fatma vardı der.

CANSU İLE CENK KOZLARINI PAYLAŞIYOR

Cenk ile Azra yan yana gelir. Cenk hesap sormaya başlar, benim hayatıma girdin beni kandırdın ve yaşlı bir kadını da kandırdın. Cenk'e göre ailesini Azra dağıtmıştı. Azra ise Cenk'in ailesini bırakıp gittiği günleri hatırlatır. O sırada Cansu gelir. Azra ile Cenk arasındaki yakınlaşmaya gözleri ile şahit olur. Cansu Cenk'le beraber program yapmak için gelmiştir. Azra'nın gözleri önünde aşk filmine gitme planlarını konuşurlar. Ama Cenk istemez, Cansu Azra'dan bahsederek kızgınlığını gösterir. Cansu her şeyin farkındadır, Cenk'in Azra'dan hoşlandığını görüyordur. Bunu açık açık Cenk'e söyler. Cenk onu kırmak istemez ve “bize şans veriyorum, biz olmaya çalışıyorum. Bu seni incitiyorsa bitirebiliriz” der. Cansu aşkına bir kez daha yenik düşer ve sabretmeye karar verir.

ELİMİ BIRAKMA BÖLÜM İZLE

CANSU MERT'İ BULDU

Cansu, Mert'i bulur. Sumru Hanım o sırada Cansu'yu arar. Cansu hesap sorar ve Azra haklıymış der. Cansu telefonu kapatır ve Fatma tartışmaya başlarlar ve yere düşen Cansu'nun kafasını kanepe çarpar. Kafasından kanlar boşalır. Sumru yola çıkar ve eve geldiğinde kanlar içinde Cansu'yu bulur.

 

MERYEM AZRA'YA YALAN SÖYLER

Meryem'in onu sorduğunu öğrenen Cansu, Fatma ve Meryem'in evine gelir. Mert oradadır, Cansu kanlar içindedir. Meryem Azra'ya yalan söyler ama Sumru'ya da yalan söyler. Fatma Mert'e çok bağlanmıştır, bırakmak istemez. Cansu ile Sumru Mert'i alırlar. Fatma'nın yakarışları yüzünden onu da yanlarına alırlar. Sumru, Azra'nın Mert'i istemediği yalanını söyler. Cansu da tüm olanlara şahit olur.

elimi-birakma-son-bolum

FERİDE HANIM AMELİYATA ALINIYOR

Doktor Feride Hanım'a ilaçların etkisi olmadığını ve ameliyat olması gerektiğini söyler. Ameliyat için bekleyecek zaman yoktur. Kanser hastası olan Feride Hanım’ın hafta sonuna kadar vakti vardır. Evdekilere bir şey söylemeyecektir. Bu durumu sadece Azra ile paylaşacaktır.

el

TARIK İLE CENK YİNE KARŞI KARŞIYA

Tarık, Azra'nın kardeşi için şirket aracını kayıp ilanı ile kaplatır. Azra bulduğu destekle güçlenir. Cenk de bu duruma şahit olur. Tarık, Azra ile olan arkadaşlığından ödün vermez. Tarık ile Cenk bir kez daha restleşir. Ama Cenk babaannesinin doğum gününe davet etmekten de geri kalmaz. O sırada Azra ortaya çıkar. Cenk bozulup mekanı terk eder.

CENK SON ANDA MERT'İ FARK ETMEZ

Cenk, Cansu'nun evinde gelir. Sumru ile Cansu telaşa kapılırlar. Cenk tam gidecekken Mert merdivenlerden aşağı iner. Ancak o sırada Mert'in yokluğunu fark eden Fatma Mert'i apar topar yukarı çıkarır. Sumru bir kez daha paçasını kurtarır.

AZRA FERİDE HANIMIN DURUMUNU ÖĞRENİYOR

Feride Hanım kanser olduğunu ve ameliyata gireceğini ailesine bir mektupla anlatır. Sabah erkenden Azra'nın yanına gider. Azra ameliyat olacağını öğrenir. Azra gözyaşları içinde Feride Hanım'ı yalnız bırakmayacağını söyler.

Feride Hanım ameliyat öncesi son tetkiklerini yaptırmak için hastaneye gider. Evde ise Cenk'in planladığı sürpriz doğum günü partisi için hazırlık yapılmaktadır. Feride Hanım'ın pastasını da Azra yapmıştır.

Yayınlanma Tarihi:23:14,