Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Elimi Bırakma 15. Yeni bölüm fragmanı yayınladı! Elimi Bırakma 14. Son Bölüm izle
Elimi Bırakma 15. Yeni bölüm fragmanı yayınladı! Elimi Bırakma 14. Son Bölüm izle
Elimi Bırakma 14. Son bölümü ile bu akşam ekrana geldi. Yayınlanan son bölümde; Azra, Mert’in onu istememesini kaldıramıyor. Mert de Sumru’dan başkasına yaklaşmıyor. Azra bu acı ile yanarken yol ortasında tanımadığı adamlar tarafından kaçırılıyor. Bu kaçırılma olayının Cenk ile de ilgisi var. Elimi Bırakma 15. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte son bölümde yaşananlar…
Sozcu.com.tr
Magazin 28 Ekim 2018 - 22:39

Elimi Bırakma 14. Son Bölüm (son bölüm) yayınlandı. Oyuncu kadrosunda Alina Boz, Alp Nevruz, Seray Gözler, Dolunay Soysert, Batuhan Ekşi, Cemre Güneli ve Burak Tamdoğan gibi isimlerin bulunduğu Elini Bırakma son bölümde; Azra, Mert'i buluyor ama Mert Azra'yı istemiyor. Azra bu durumdan Sumru'yu sorumlu tutuyor. Azra bu tavrında haksız da sayılmaz. Çünkü Mert'i kaçırıp Fatma'yı başlarına bela eden Sumru'nun ta kendisi. Cenk, Azra'nın yanından bir an bile ayrılmıyor. Fatma ortalıktan kayboluyor sonra da Sumru'nun evinde Mert'i görüyor. Azra ise perişan halde. Üstüne bir de Cenk'in peşindeki adamlar Azra'yı kaçırıyor. Haberimizden 14. Son Bölümde yaşananları ve 15. Yeni Bölümde cevap bekleyen soruları öğrenebilirsiniz. İşte yeni fragman yayınlandı mı sorusunun yanıtı ve son bölüm izleme linki..

ELİMİ BIRAKMA 15. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI


ELİMİ BIRAKMA YENİ FRAGMAN

ELİMİ BIRAKMA 14. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Azra, Cenk sayesinde Mert'i buldu. Mert'e ağlayarak sarılan Azra, Mert'in büyük bir tepkisi ile karşılaştı. Mert yaşadığı travma yüzünden ‘Mert, Azra'yı istemiyor. Azra gitti' diye kendi kendine söylenmeye başlıyor. Azra kendini dinletmeye çalışsa da Mert ablasına gitmiyor ve Sumru'ya sarılıyor. Sumru, Mert'i sakinleştiriyor. Bu anları Azra ve Cenk şaşkınlıkla izliyor. Azra, Sumru'nun Mert'i kaçırdığını anlıyor ama Sumru ısrarla bu durumu inkar ediyor. Azmi ile beraber Mert'i aradıklarını söylüyor. Üstelik Mert, Azra'nın tüm ısrarlarına rağmen ablasına yaklaşmıyor. Sumru ile eve gitmek istiyor. Sumru annelik rolleri oynuyor. Azra kendini kaybederek Mert'i aç susuz sokağa bıraktığı günleri hatırlatıyor. Cenk ortamı sakinleştiriyor. Fatma'yı arıyorlar ama hiçbir yerde bulamıyorlar.

elimi-birakma-2

Azra, ısrarla Mert'i almaya çalışıyor, Mert onu istemeyince de fenalaşıp bayılıyor. Sumru, Mert'i alıp gidiyor. Azra kendine geldiğinde ilk sorduğu Mert oluyor. Arda Mert'in Sumru ile gittiğini söylüyor. Azra kapıda Mert ile Sumru'yu yakalıyor. Azra, Sumru'ya saldırıyor, kardeşini bırakmak istemiyor. Cenk, Sumru'ya onlara gitmeyi teklif ediyor.

ELİMİ BIRAKMA BÖLÜM İZLE

FATMA KAZAYLA BEBEĞİNİ ÖLDÜRMÜŞ

Mert'i kaybeden Fatma bu durumu kabullenmek de zorlanıyor. Geçmiş de kaybettiği oğlunu hatırlıyor. Fatma'nın geçmişte bebeğini emzirirken uyuyakalarak oğlunu kaybettiği ortaya çıkıyor. Fatma, ‘uyan oğlum' diye kendi kendine konuşmaya başlıyor.

SUMRU İLE MERT ÇELENLER'İN EVİNE GİDİYOR

Feride Hanım, Mine'den Cenk'in Azra'yı apar topar götürdüğünü öğreniyor. Feride, Serap'ı arayıp çocukları merak ettiğini söylüyor. Ama Serap da oğluna telefonla ulaşamıyor. Sonra Arda'yı arıyor. Arda yaşananları annesine bir çırpıda anlatıyor. Feride Hanım da Serap'tan Azra'nın kardeşini bulduğunu öğrenip, çok seviniyor.

Cenk, Azra, Sumru ve Mert eve gidiyorlar. Arabada Cenk, Azra'nın elini tutuyor ve Sumru da bunu görüyor. Feride Hanım Arda'dan oraya geldiklerini duyuyor. Heyecanla hizmetçiye yemek yapmasını söylüyor. Ayrıca şoförden de Mert için kıyafet ve oyuncak almasını istiyor. Serap ile Melis kıskançlıkla bu durumu yediremiyor. Feride Hanım da eve geldiklerinde Mert'in tavrını öğreniyor. Azra'ya moral veriyor.

Evde Mert, Sumru'nun yanından ayrılmıyor. Serap ve Melis'e Mert'in Azra'yı istemediğini söylüyor. O sırada Azra geliyor ve her şeyin sorumlusunun Sumru olduğunu söylüyor.

MERT SUMRU İLE GİDİYOR

Sumru gidiyor ve Mert'e orada kalacağını söylüyor. Cenk ile Arda da Mert'i ikna etmeye çalışıyor ama Mert, Sumru'dan ayrılmıyor. Feride Hanım da Azra'ya şuan Mert'in isteklerinin daha önemli olduğunu söylüyor. Azra, Mert'in Sumru ile gitmesine izin vermek zorunda kalıyor. Melis, Azra'nın da Sumru ile gitmesini öneriyor. Azra, Sumru'ya gözdağı veriyor. Sumru ile Mert gidiyorlar.

elimi-birakma1

AZRA KAÇIRILIYOR

Cenk ile Azra trafikte korkunç bir olay yaşıyorlar. Cenk önünü kesen adama kızıp arabadan iniyor. Kavga büyüyor ve yumruklar konuşuyor. O sırada iki adam Azra'yı alıkoyarak başka bir arabaya bindiriyor. Cenk ardından bağırıyor ama adamlar onu tuttuğu için elinden bir şey gelmiyor.

Son güncelleme: 00:29 - 29.10.2018