Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sürpriz evlilik teklifi! Elimi Bırakma 20. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı!
Elimi Bırakma 20. yeni bölüm fragmanı TRT tarafından yayınlandı. Yeni fragmanda; Feride Hanım hastalığının nüksedebileceğini Azra ile paylaşıyor. Azra sonunda kardeşi Mert ile tam bir abla kardeş oluyor. Hatta beraber uyuyorlar. Azra onun yaşadığı travmayı atlatması için kardeşini asla bırakmayacağını söylüyor. Cansu ve Sumru, Burhan yüzünden zor günler geçiriyor. Cenk, Azra’ya ‘benimle sonu mutlu biten bir masala var mısın’ diyerek evlenme teklifi ediyor. İşte Elimi Bırakma 20. yeni bölüm 2. fragmanı...
Sozcu.com.tr
Magazin 5 Aralık 2018 - 18:10

ELİMİ BIRAKMA 20. YENİ BÖLÜM FRAGMANI


ELİMİ BIRAKMA 19. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Azra Cansu'nun tahriklerine karşı yenik düşüyor. Cansu'nun oyunları Çelen ailesinden destek alıyor. Azra evi terk ediyor ama Feride Hanım'ın haberi yok. Azra'nın gidişinden üzgün olansa sadece Arda ile Cenk..

Feride Hanım Azra'nın gidişine çok kırılır ama yine de ne Serap'a ne de diğerlerine karşı Azra'yı korumaya devam eder. Hatta her şeyden habersiz Mert ile konuşur. Onun yeniden ablasına yaklaşması için uzunca anlatır.

Feride Hanım yemek masasında akşam Azra'nın gittiğini öğrenir. Cenk ‘Azra gitti' deyince şok olur. O kadar çok kırılır ki hüzünle ‘nasıl yani' diyebilir. Uzun süre sessiz kaldıktan sonra ‘gidene kal' demeyiz der. Yeni bölümde de Serap Feride Hanım'ın bu tavrından güç alıp Azra'nın evdeki izlerini silmeye çalışır. Ancak Feride Hanım Azra'nın odasının dönecekmiş gibi kalmasını ister.

feride

ELİMİ BIRAKMA SON BÖLÜM İZLE

KADİR HEDEFE KİLİTLENDİ

Kadir, Melis ile oynadığı oyundan pişmanlık duyar. Sadece Cenk'in üzerine gitmesi gerektiğine karar verir. İlk adımı da Feride Hanım'ın gözüne girmek olur. Azra ile Cenk, Kadir'i Feride Hanım'ın ofisinde görünce çok şaşırır. Ayrıca Azra'nın Mert'in velayetini alması için açtığı davaya da o bakar. Hatta Cansu, Kadir'le konuşup ‘Azra'nın Mert'in velayetini almasını istediğimizi mi sanıyorsun' diyor. Ama Kadir'in planı bambaşka. ‘Velayeti almasını sağlayacağım demedim' diye karşılık veriyor.

CENK AZRA'DAN VAZGEÇMİYOR

Cenk Azra'dan vazgeçmiyor. Azra'yı arkadaşının evinde ziyaret ediyor. Hem kafasını toplamasını hem de valizini toplamasını istiyor. Ve ‘her şeyden vazgeçerim ama senden asla' diyor.

Son güncelleme: 23:09 - 05.12.2018