Sözcü Plus Giriş

Elimi Bırakma 21. yeni bölüm fragmanı yayınladı! Azra ile Sumru hakim karşısında! (Elimi Bırakma 20. son bölüm izle)

Elimi Bırakma yeni bölüm fragmanı yayınladı! Elimi Bırakma 20. son bölümü ile ekrana geldi. Yayınlanan son bölümde; Azra son anda yetişerek Mert’i ve Fatma’yı kurtarıyor. Fatma sudan çıkarıldığında nabzı atmıyor. Sumru ile Azra Mert’in velayeti için mahkemede karşı karşıya geliyor. Hakim Mert’e kiminle kalmak istediğini soruyor. Cenk, Azra’yı yemeğe çıkarıyor ve ona evlenme teklif ediyor. Ayrıca Cansu, babasının Burhan olduğunu anlayınca Sumru’dan hesap soruyor. Sumru da Burhan’a gidiyor ama ona engel olamıyor. Peki son bölümde neler yaşandı? İşte, Elimi Bırakma 21. yeni bölüm fragman...

Sozcu.com.tr
Güncellenme: 00:42, 10/12/2018

Elimi Bırakma 21. bölüm fragmanı yayınlandı. Elimi Bırakma 20. son bölümde; Mert'i boğulmaktan ablası kurtarıyor. Ama Fatma o kadar şanslı değil. Cansu, babasının hayatta olduğunu öğrenince annesi ile yüzleşip evi terk ediyor. Sumru, Burhan'a giderek yaşattıklarının hesabını soruyor. Mert yaşadıkları ile Azra'nın ona olan sevgisini bir kez daha görüyor. Ama mahkeme günü Sumru'yu mu yoksa Azra'yı mı seçecek bilinmiyor. Azra'yı mahkemeden sonra Cenk ile ilgili çok daha güzel günler bekliyor. Oyuncu kadrosunda Alina Boz, Alp Nevruz, Seray Gözler, Dolunay Soysert, Batuhan Ekşi, Cemre Güneli ve Burak Tamdoğan gibi isimlerin bulunduğu Elini Bırakma 18. son bölümde yaşananları ve 21. yeni bölümde cevap bekleyen soruları öğrenebilirsiniz. İşte Elimi Bırakma yeni fragmanı ve son bölüm izleme linki..

 

ELİMİ BIRAKMA 20. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Fatma'nın bir anlık dikkat dağınıklığında Mert havuza düşüyor. Fatma onu kurtarmak için hemen arkasından havuza giriyor ve Mert'i sudan çıkarmaya çalışıyor. O sırada Azra geliyor. Kardeşini görüp sudan çıkarıyor. Sonra da Fatma'yı kurtarıyor. Fatma yarı baygın halde. Yüzme bilmediği için boğulmanın boğulma tehlikesi geçiriyor. Azra ona ilk müdahaleyi yapıyor.

ELİMİ BIRAKMA SON BÖLÜM İZLE 

CANSU BABASININ KİM OLDUĞUNU ÖĞRENİYOR

Cansu ağlayarak ‘babam yaşıyor mu' diye Sumru'dan hesap soruyor. Cansu, Burhan'ın babası olduğunun farkında. Annesini yalancılıkla suçluyor. Sumru durumu Cansu'ya izah etmeye çalışıyor, babasının hapiste olduğunu anlatıyor. Sumru, Burhan'ın onu hak etmediğini söylüyor. Cansu babasından mahrum kaldığı için annesini suçluyor. Sumru, Cansu'nun arkasında gözü yaşlı şekilde kala kalıyor. Sumru hemen Burhan'ı arıyor. Burhan daha yeni başladığını söyleyerek onunla konuşmayı kabul ediyor. Burhan yan yana geldiklerinde onu kızından mahrum ettiğini söylüyor. Ayrıca Cansu için elinden geleceğini anlatıyor. Sumru, Cansu'nun psikolojik durumundan söz ederek, sadece para peşinde olduğunu haykırıyor.

elimi-birakma-izle

CENK AZRA'YA KOŞUYOR

Azra, Cenk'e olanları anlatıyor. O sırada ambulans gelip Fatma'yı acile götürüyor. Azra ve Mert hastaneye gidiyor. Azra, Cenk'in de gelmesini istiyor. Hastanede Azra, Mert'i sakinleştirmeye çalışıyor. Mert ablasının onu ve Fatma'yı kurtardığının farkında. Cenk gelince de Azra kendini kaybedip ağlayarak ona sarılıyor. Fatma'nın durumu ise çok kritik.

CENK İLE AZRA'NIN ROMANTİK GECESİ

Azra ile Cenk akşam yemeğine çıkıyor. Cenk hazırladığı romantik sürprizlerle Azra'yı çok mutlu ediyor. Azra'ya ‘benimle sonu mutlu biten bir masala var mısın' diye soruyor.

elimi-birakma-yeni-bolum

MERT KİMİ SEÇECEK

Mert'in velayeti için mahkeme günü geliyor. Sumru ve Azra da orada. Hakim Mert'e kiminle kalmak istediğini soruyor. Mert son yaşadıklarının etkisi ile kararsız bir şekilde kalakalıyor.

Yayınlanma Tarihi:22:21,