Sözcü Plus Giriş

Azra’nın sözleri Cenk’i yıkıyor! Elimi Bırakma 22. yeni bölüm fragmanı yayınladı! (Elimi Bırakma 21. son bölüm izle)

Elimi Bırakma 21. son bölümü ile bu akşam ekrana geldi. Yayınlanan son bölümde; Davayı kaybeden Azra için tek bir yol kalıyor. O da Cenk’ten ayrılmak. Sumru ile konuşmaya çalışsa da tüm çabaları nafile. Üstelik Sumru kardeşini yatılı okulu götürmekle tehdit ediyor. Azra, Cenk’e veda ediyor. Hem de çok yaralayıcı sözlerle...Elimi Bırakma 22. yeni bölüm fragmanında Cenk, sevdiklerini kaybetmekten korktuğunu söylüyor. İşte dizi ile ilgili son gelişmeler...

Sozcu.com.tr
Güncellenme: 00:19, 17/12/2018

Elimi Bırakma 21. son bölüm yayınlandı. Son bölümde Mert mahkemede Sumru'yu istediğini söylüyor. Hakimin ısrarlı sorularına rağmen Mert, Sumru'yu kızdırmak istemiyor. Ama ablasına olan sevgisini de çizdiği resimlerle gösteriyor. Sumru, kardeşini Azra'ya vermek için Cenk'ten ayrılmasını şart koşuyor. Azra, Cenk ile Cansu bir arada olmaz dese de Sumru'nun umurunda değil. Azra başka çıkışı olmadığı için Cenk'le ayrılık konuşması yapıyor. Tartışmalı geçen bu ayrılık anında Cenk kendini kaybediyor. Oyuncu kadrosunda Alina Boz, Alp Nevruz, Seray Gözler, Dolunay Soysert, Batuhan Ekşi, Cemre Güneli ve Burak Tamdoğan gibi isimlerin bulunduğu Elini Bırakma 21. son bölümde yaşananları ve 22. yeni bölümde cevap bekleyen soruları öğrenebilirsiniz. İşte son bölüm izleme linki…

ELİMİ BIRAKMA 21. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Mahkeme günü geliyor. Hakim Mert'e kiminle kalmak istediğini soruyor. Sumru ve Azra meraklı gözlerle Mert'in kararını bekliyor. Mert Sumru'yu seçiyor. Cansu ve Sumru kazanmış bir eda takınıyor. Azra paramparça oluyor. Feride Hanım ve Cenk de bu karar çok üzülüyor. Hakim ablası ile mutlu olup olamayacağını Mert'e soruyor. Mert, bir kez daha Sumru'da kalmak istediğini söylüyor. Sosyal Hizmetler de Sumru'da kalmasını uygun görüyor. Ve karar çıkıyor. Mert'in velayeti Sumru'da kalıyor. Azra gözyaşları içinde salondan çıkıyor.

mert

ELİMİ BIRAKMA SON BÖLÜM İZLE

SUMRU'DAN AZRA'YA BİR ŞANTAJ DAHA

Serap kapıda Feride Hanım'a Azra'nın bir evi bile olmadığını söyleyince Feride Hanım ‘Neden anlamak istemiyorsun, onun bir evi var. Üstelik mirasımı da ona bağışladım' diyor. O sırada Sumru da Azra'nın yanına gidip onunla alay ediyor. Azra, Cansu'nun aşkının sadece bir saplantı olduğunu ve suçlu olmadığını söylüyor. Sumru bu durumun değişmesi için kararını vermesini söylüyor. Azra, Cenk'in Cansu ile beraber olmayacağını söylüyor. Sumru'nun umurunda değil. Cansu'nun Azra yüzünden mutsuz olduğunu söylüyor. Üstüne bir de Mert'i yatılı okula götürmekle tehdit ediyor.

sumru

KADİR MELİS'E ÇOK AŞIK

Melis, Kadir'in yanına gidip bir açıklama istiyor. Melis ağlamaya başlıyor ve açıklamanın doğru olmasını istiyor. Melis, ‘bana yalan söyledin' diyerek hesap soruyor. Hem Azra'nın avukatı olması hem de ağabeyini tanımasının nasıl ona söylemediğini sorguluyor. Melis, Kadir'i bir daha görmek istemediğini söylüyor. Kadir onu ikna etmeye çalışıyor. Ama Melis ağlayarak onu affetmeyeceğini söylüyor. Kadir ondan vazgeçmeyeceğini herhangi biri olmadığını anlatıyor.

MERT NEDEN SUMRU'YU SEÇTİ?

Cansu davadan sonra oradan gitmek istiyor. Sumru'ya babasından dolayı hala kızgın. Annesinin ısrarına rağmen gidiyor. Sumru Mert ile gitmeye hazırlanıyor. Kapıda onları gören Azra kardeşine koşuyor ama Sumru arabayı kilitliyor. Azra gözyaşları ile kardeşinin peşinde koşuyor. Gerçek ise eve gidince ortaya çıkıyor. Mert eve gittiğinde Sumru ona pasta vereceğini söylüyor. Mert Sumru annesini kızdırmamak için mahkemede konuştuğunu söylüyor.

azra

AZRA MERT'İN RESİMLERİNİ GÖRÜYOR

Azra ne Cenk'e ne de Feride Hanım'a Sumru'nun tehdidinden söz edemiyor. Azra, Mert'i görmek için eve gidiyor. Ve Mert de ablasının geldiğini görünce aşağı iniyor. Sumru, Azra'nın Mert'e yaklaşmasına engel oluyor. Mert elindeki resimleri düşürüyor. Azra Mert'in çizdiği resimleri görünce kardeşinin acı çektiğini fark ediyor. Ama Sumru'nun hiç umurunda değil.

AZRA CENK'TEN AYRILIYOR

Azra ile Cenk'in arası bozuluyor. Azra, Cenk'ten ayrılarak ‘ben artık seninle yapamıyorum diyor.

Cenk, Azra'yı mutfakta yakalayıp ‘beni sevmediğini söyle' diyor. Azra kardeşine kavuşmak için içi yana yana ‘sevmiyorum' diyor.

Yayınlanma Tarihi:22:20,