Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Elimi Bırakma 23. yeni bölüm 2. fragman: Cenk’ten Cansu’ya büyük ders!
Elimi Bırakma 23. yeni bölüm 2. fragman bugün TRT'de ekrana geldi. Yayınlanan 2. fragmanda; Cansu, Kadir’e Ece ile Cenk’in hiç sevgili olmadıklarını söylüyor. Azmi, Cenk’i akşam yemeğine davet ediyor. Ama Cenk ona ağzının payını veriyor. Cenk Azra’sız hayatı halen kabullenebilmiş değil. Azra Mert’i bir kez daha kaybediyor. Sumru onu yatılı okul veriyor. Bir de Azra’ya ‘ben asla kaybetmem’ diyor. Azra, Kadir’le beraber Mert’i buluyor ve onu oradan çıkarıcağını söylüyor. Ayrıca Cenk Cansu ile konuşup Azra'nın hep hayatında olacağını söylüyor. İşte Elimi Bırakma 23. yeni bölüm fragmanları...
Sozcu.com.tr
Magazin 26 Aralık 2018 - 22:48

ELİMİ BIRAKMA 23. YENİ BÖLÜM FRAGMANI


ELİMİ BIRAKMA 22. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Cenk babaannesi ile konuşup annesine duyduğu öfkeden söz ediyor. Feride Hanım torununu sakinleştirmeye çalışıyor.

Azra, Mert'e yakın olduğu için çok huzurlu hissediyor. Uyurken onu uzun uzun seyrediyor. Uyanınca başını okşuyor. Mert rüyasında Feride Hanım'ı görünce, Azra onu arıyor. Azra, Feride'ni rahatsız olduğunu öğreniyor. Azra evden apar topar çıkıyor. Çıkarken Cansu ve Sumru da durumu öğreniyor. Sumru'nun derdi ise Feride Hanım ölürse tüm mirasın Azra'ya kalması.

MELİS DE ANNESİNE KIZIYOR

Melis evde annesini sorguya çekiyor. Serap, Melis'e öfkeyle yaptığı nankörlüğünü anlatıyor. Melis ağabeyini koruyor. Çelenler'i ağabeyinin yönettiğini söylüyor. Serap altta kalmıyor.

ELİMİ BIRAKMA SON BÖLÜM İZLE

AZRA İLE CENK KARŞILAŞIYOR

Azra hastaneye gidiyor. Feride Hanım'ın odasının önünde Arda ve Cenk'le karşılaşıyor. Cenk onu tersleyerek Feride Hanım'ın dinlendiğini söylüyor. Azra ne olursa olsun görmek istediğini söyleyince Arda ona odayı gösteriyor. Arda bu zıtlaşmayı fark edip, Cenk'e neler olduğunu soruyor. Cenk ayrılıklarından söz ediyor.

Doktor Feride'ye stresi yasaklıyor. O sırada Azra da yanında. Azra da onu kendine iyi bakması için tembih ediyor. Ayrıca neler olduğunu anlamaya çalışıyor. Feride üstü kapalı şekilde en büyük acıyı yakınların verdiğini söylüyor.

AZMİ'DEN BÜYÜK OYUN

Azmi Çelenler'e büyük bir oyun oynamaya hazırlanıyor. Yener, Feride Hanım'a vicdanen bunu yapamayacağını söylüyor. Ayrıca Feride'nin Ziya'dan iflasla ilgili bir şeyler duymuş olabileceğini söylüyor.

Feride Hanım eve getiriliyor. Tüm ev halkı etrafında toplanıyor. Azra da orada. Feride Hanım onların panik olmasını istemiyor ve herkesi okuluna/işine yolluyor. Herkes gidince Cenk'le özel olarak konuşuyor. Şirketin de ailenin de ondan çok Cenk'e ihtiyacı olduğunu söylüyor. Şirkette çalışanların işsiz kalmaması gerektiğini anlatıyor. Serap da mutfakta Azra'yı yakalıyor. Azra'yı suçlamaya başlıyor. Oraya miras için geldiğini söylüyor.

CENK: MAALESEF O DÜŞMAN BENİM ANNEM

Feride, Cenk'i çağırıyor. Acil konuşmaları gereken bir durum olduğunu söylüyor. Cenk ile Feride Hanım odada konuşuyorlar. Cenk ‘Böyle bir sonu kabul etmiyoruz. Maalesef o kişi benim annem' diyor. Serap da onları duyuyor

CENK'TEN AZRA'YA: SEN CAN YANMASINDAN NE ANLARSIN

Azra ile Cenk bir kez daha yüz yüze geliyor. Cenk Azra'ya ‘sen can yanmasından ne anlarsın' sözü ile Azra kendini kaybediyor. Annesi, Melis ve diğerlerinin ona yaptıklarının ne kadar olduğunu öğreniyor.

ÇELENLER'İN HİSSELERİ DÜŞÜYOR

Hisseleri düşen Çelen grubu alarma geçiyor. Feride Hanım düşüşün sebebini sorunca Azmi Cenk'in dövüş fotoğraflarını gösteriyor.

Son güncelleme: 11:46 - 28.12.2018