Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Elimi Bırakma 24. yeni bölüm 2. fragman: ‘Sumru’yu bitiriyoruz! (Elimi Bırakma 24. bölüm fragmanı izle)
Elimi Bırakma 24. yeni bölüm 2. fragman: ‘Sumru’yu bitiriyoruz! (Elimi Bırakma 24. bölüm fragmanı izle)
Elimi Bırakma 24. yeni bölüm 2. fragmanı TRT1 tarafından yayınlandı. Dizinin 2. fragmanında; Azra, Feride Hanım'a bir şeyler anlatmak istediğini söylüyor. Şirkette güçlenen Serap vakit kaybetmeden Azra'yı hedef alıyor. Kadir, Mert'i alıp Sumru'ya gününü gösermek için Azra'ya söz veriyor. İşte Elimi Bırakma 24. yeni bölüm fragmanları...
Sozcu.com.tr
Magazin 8 Ocak 2019 - 23:24

ELİMİ BIRAKMA 24. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMAN

 


ELİMİ BIRAKMA 24. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

 

ELİMİ BIRAKMA 23. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Cenk çok zor bir süreçten geziyor. Annesi anlayışsızlığı ile bir kez daha çocuklarını karşısına alıyor. Arda ve Melis de ağabeyinin yanında duruyor. Serap gözü kör şekilde onlarla kavga ediyor. Azra'ya olan nefretini kusuyor. Arda da durumun Azra ile ilgili olduğunun farkında. Annesine de bu düşüncesini açıyor.

ELİMİ BIRAKMA SON BÖLÜM İZLE

ÇELENLER KÜLLERİNDEN DOĞUYOR

Cenk'in samimi konuşması şirkete pozitif olarak dönüyor. Cenk personele bizzat durumu anlatmak istiyor. Cenk'in yapacakları da bununla sınırlı değil. Feride Hanım, Cenk'in fikirlerini çok beğeniyor. Çelenler'in mutfağı yeniden inşa ediliyor. Cenk babaannesini mahcup etmemek için elinden geleni yapıyor.

AZMİ VAZGEÇMİYOR

Azmi kapanlarını kurmaya devam ediyor. Hisseler değer kazansa da vazgeçmeye niyeti yok. Çelen grubun halka açılmasının şirketin bölünmesine sebep olacağını düşünüyor.

elimi-birakma-fragman

FATMA İYİLEŞİYOR

Mert Fatma'ya olan sevgisini sık sık dile getiriyor. Fatma hastanede iyileşme belirtileri gösteriyor. Azra Fatma'nın iyileştiğini duyunca hastaneye koşuyor. Kadir de o sırada hastanede. Azmi de haberi alıyor ve Sumru'ya durumu anlatıyor. Sumru bu haberi alır almaz hastaneye doğru yola çıkıyor.

FATMA: HAPSE GİRECEKSİN

Sumru Fatma'nın yanına gidiyor. Fatma, Sumru'ya ‘sen Azra'ya hep kötülük ettin, hapse gireceksin' diyor. Fatma fenalaşıyor. Sumru koşarak oradan çıkıyor. Azra geldiğinde çok geç kalıyor. Haberi alan Cenk de hastaneye koşuyor. Kapıda Azra ile karşılaşıyorlar.

AZRA EVSİZ KALIYOR

Mine'nin yakınları ona ziyarete geliyor. Azra artık kendine kalacak bir yer bakması gerektiğini söylüyor. Mine'nin içi hiç rahat etmese de Azra artık kimseye yük olamk istemiyor. Cenk de Azra'nın Mine'den ayrılacağını telefon konuşmasından öğreniyor. Azra, Cenk'ten gerçeği saklıyor.

Sumru, Azmi'yi arayarak Fatma'nın konuşmasının çok büyük tehlike yaratabileceğini söylüyor. Bir şey yapmadığını söylese de Fatma'nın ölmesini diliyor.