Sözcü Plus Giriş

Elimi Bırakma 24. yeni bölüm fragmanı yayınladı mı? ‘Sumru hapse gireceksin!’ (Elimi Bırakma 23. son bölüm izle)

Elimi Bırakma 23. son bölümü ile bu akşam ekrana geldi. Yayınlanan son bölümde; Serap beklenen fedakarlığı yapmayarak tüm çocuklarını karşısına alıyor. Hülya Serap’a ipleri eline alması yönünde akıl veriyor. Cenk’in yaptığı samimi konuşma Çelenler’in hisselerini pozitif duruma çeviriyor. Ayrıca Fatma hastanede gözlerini açıyor. Sumru onun iyileştiğini öğrenince ona zarar vermek için harekete geçiyor. Bu sırada Azra da Fatma’nın gözlerini açtığını duyuyor. Peki Elimi Bırakmaz 24. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte son bölümde yaşananlar…

Sozcu.com.tr
Güncellenme: 22:19, 30/12/2018
Elimi Bırakma 24. yeni bölüm fragmanı yayınladı mı? ‘Sumru hapse gireceksin!’ (Elimi Bırakma 23. son bölüm izle)

Elimi Bırakma 23.son bölüm yayınlandı. Son bölümde; Çelen grup Azmi'ye rağmen yeniden ayağa kalkıyor. Cenk'in yeni planları da var. İşler yoluna girmeye başlıyor. Serap, Azra'ya karşı sabit fikirliliği yüzünden Arda ile Melis'ten de tepki alıyor. Fatma'nın uyanması Azra ve Sumru'yu harekete geçiriyor. Azra, Mine'nin yakınlarının gelmesi nedeniyle dışarıda kalıyor. Ancak Azra'nın yaşadıkları bununla da sınırlı kalmıyor. Sumru Mert'I yatılı okula bırakıyor. Babasının davasından vazgeçmesi için dosya içinde bir uyarı alıyor. Oyuncu kadrosunda Alina Boz, Alp Nevruz, Seray Gözler, Dolunay Soysert, Batuhan Ekşi, Cemre Güneli ve Burak Tamdoğan gibi isimlerin bulunduğu Elini Bırakma 23. son bölümde yaşananları ve 24. yeni bölümde cevap bekleyen soruları öğrenebilirsiniz. İşte yeni fragman yayınlandı mı sorusunun yanıtı ve son bölüm izleme linki..

ELİMİ BIRAKMA 24. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Elimi Bırakma 24. Yeni Bölüm fragmanı henüz TRT1 tarafından yayınlanmadı. Dizinin yeni fragmanı gelir gelmez aşağıdaki linki açıp sayfanın alt bölümünden izleyebilirsiniz…

ELİMİ BIRAKMA YENİ FRAGMAN

ELİMİ BIRAKMA 23. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Cenk çok zor bir süreçten geziyor. Annesi anlayışsızlığı ile bir kez daha çocuklarını karşısına alıyor. Arda ve Melis de ağabeyinin yanında duruyor. Serap gözü kör şekilde onlarla kavga ediyor. Azra'ya olan nefretini kusuyor. Arda da durumun Azra ile ilgili olduğunun farkında. Annesine de bu düşüncesini açıyor.

cenk

ELİMİ BIRAKMA SON BÖLÜM İZLE

ÇELENLER KÜLLERİNDEN DOĞUYOR

Cenk'in samimi konuşması şirkete pozitif olarak dönüyor. Cenk personele bizzat durumu anlatmak istiyor. Cenk'in yapacakları da bununla sınırlı değil. Feride Hanım, Cenk'in fikirlerini çok beğeniyor. Çelenler'in mutfağı yeniden inşa ediliyor. Cenk babaannesini mahcup etmemek için elinden geleni yapıyor.

AZMİ VAZGEÇMİYOR

Azmi kapanlarını kurmaya devam ediyor. Hisseler değer kazansa da vazgeçmeye niyeti yok. Çelen grubun halka açılmasının şirketin bölünmesine sebep olacağını düşünüyor.

azra

FATMA İYİLEŞİYOR

Mert Fatma'ya olan sevgisini sık sık dile getiriyor. Fatma hastanede iyileşme belirtileri gösteriyor. Azra Fatma'nın iyileştiğini duyunca hastaneye koşuyor. Kadir de o sırada hastanede. Azmi de haberi alıyor ve Sumru'ya durumu anlatıyor. Sumru bu haberi alır almaz hastaneye doğru yola çıkıyor.

FATMA: HAPSE GİRECEKSİN

Sumru Fatma'nın yanına gidiyor. Fatma, Sumru'ya ‘sen Azra'ya hep kötülük ettin, hapse gireceksin' diyor. Fatma fenalaşıyor. Sumru koşarak oradan çıkıyor. Azra geldiğinde çok geç kalıyor. Haberi alan Cenk de hastaneye koşuyor. Kapıda Azra ile karşılaşıyorlar.

AZRA EVSİZ KALIYOR

Mine'nin yakınları ona ziyarete geliyor. Azra artık kendine kalacak bir yer bakması gerektiğini söylüyor. Mine'nin içi hiç rahat etmese de Azra artık kimseye yük olmak istemiyor. Cenk de Azra'nın Mine'den ayrılacağını telefon konuşmasından öğreniyor. Azra, Cenk'ten gerçeği saklıyor.

Sumru, Azmi'yi arayarak Fatma'nın konuşmasının çok büyük tehlike yaratabileceğini söylüyor. Bir şey yapmadığını söylese de Fatma'nın ölmesini diliyor.