Elimi Bırakma 25.yeni bölüm fragmanı yayınladı! Azra’nın eline geçen büyük koz… (Elimi Bırakma 24. son Bölüm izle)

Elimi Bırakma 24. son bölümü ile bu akşam ekrana geldi. Yayınlanan son bölümde; Sumru, Çelen grubun karşısına hisse sahibi olarak çıkıyor. Cenk ve Feride Hanım ona haddini bildiriyor. O sırada Mert okulda krize giriyor. Sumru öğretmenlerini tersliyor. Azra ise haberi alır almaz kardeşine koşuyor. Ancak Sumru’nun koyduğu kurallar yüzünden Mert’i sadece görebiliyor. Kadir, Sumru’yu bitirecek bir delil elde ediyor. Azra bunun mutluluğunu yaşarken Cenk’in yanlış anlaması ile sarsılıyor. Elimi Bırakmaz 25. yeni bölüm fragmanında önemli gelişmeler yaşanıyor. İşte son bölümde yaşananlar…

Elimi Bırakma 25.yeni bölüm fragmanı yayınladı! Azra’nın eline geçen büyük koz… (Elimi Bırakma 24. son Bölüm izle)

ELİMİ BIRAKMA 25. BÖLÜM FRAGMANI

Elimi Bırakma 24.son bölüm yayınlandı. Son bölümde Azra Mert'in kriz geçirmesi ile ona koşuyor. Sumru Çelenler'le uğraşırken bir yandan Azra bu savaşı kazanmaya yaklaşıyor. Diğer yandan da Cansu ona git gide düşman oluyor. Cansu, Burhan'ın mektuplarını okuyup annesine düşman kesiliyor. Oyuncu kadrosunda Alina Boz, Alp Nevruz, Seray Gözler, Dolunay Soysert, Batuhan Ekşi, Cemre Güneli ve Burak Tamdoğan gibi isimlerin bulunduğu Elini Bırakma 24. son bölümde yaşananları ve 25. yeni bölümde cevap bekleyen soruları öğrenebilirsiniz. İşte son bölüm izleme linki ve detaylar..

 

ELİMİ BIRAKMA 24. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Sumru hisse sahibi olarak Çelenler'in karşısına geçiyor. Cenk nazik bir karşılama sonrası Sumru'ya gözdağı veriyor. Feride Hanım ortalığı sakinleştirmeye gayret ediyor. Yemeğe geçiliyor. Cenk mutfakta öfkesini boşaltmaya çalışıyor. Azra da onun yanında ve sakinleşmesi için onunla konuşuyor. Sumru aldığı hisseler ile söz almak istediğini söylüyor. Feride Hanım Çelenler de söz sahibi olmak için para harcayan söz sahibi olmaz diyor. Feride Hanım'dan ikinci gol de Azra sayesinde geliyor. Azra'nın getirdiği acı sos sonrası öksürmeye başlayan Sumru'ya Feride Çelenler'in sofrasında daha çok acı tecrübeleri olacağını söylüyor. Sumru'nun varlığından memnun olanlar da var. O isimler Azmi ve Serap…

azra

ELİMİ BIRAKMA SON BÖLÜM İZLE

MERT KRİZ GEÇİRİYOR

Mert okulda kriz geçiriyor. Eve gitmek istediğini söyleyerek öğretmeninden Azra'yı aramasını istiyor. Öğretmen Sumru'yu arıyor. Sumru öğretmeni tersliyor ve psikoloğunu aramasını istiyor. Mert, hemen Azra'yı aramasını söyleyerek adeta deliriyor. Yatağını alt üst ediyor. Okulun müdürü de Sumru'ya ulaşamıyor. Mert telefonu alıp kaçıyor ve Azra'yı arıyor. Azra hemen Mert'i almaya gidiyor.

CANSU BABASININ MEKTUPLARINI OKUYOR

Cansu, Burhan'ın yazdığı mektupları okuyup gözyaşlarına boğuluyor. Burhan mektuplarda kızına Sumru'dan dert yanıyor. Sumru'nun ona iftira attığını söylüyor. Cezaevinden gelen bu mektuplar daha Cansu bebekken başlıyor ve her yıl da devam ediyor.

cenk

AZRA MERT'İ ALAMIYOR

Azra, Mert'in yanına geliyor. Ama Azra onu götüremez. Sumru velisi olduğu için sadece onu görebiliyor.

KADİR SUMRU'YU BİTİRECEK BİR KANIT BULUYOR

Kadir, Fatma'nın videosunu buluyor. Azra'yı arayarak müjdeyi veriyor. Sonra da evde konuşuyorlar. Kadir, Sumru'yu bitireceklerini söylüyor. Artık abla kardeşi kimsenin ayıramayacağını anlatıyor. Azra çok mutlu oluyor. Ama o sırada Cenk de Azra'yı görmeye geliyor.