Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Elimi Bırakma 28. yeni bölüm 2.fragmanı yayınlandı! Cenk ölecek mi? (Elimi Bırakma yeni bölüm fragmanı izle)
Elimi Bırakma 28. yeni bölüm 2. fragman bugün TRT1'de yayınlandı. Elimi Bırakma yeni bölüm 2. fragmanda; Cenk'i her an kaybedebileceği haberi ile yıkılan Azra, hastanede gözyaşları içinde. Cenk'in durumu ağırlaşıyor. Çelen ailesi en zor gününü yaşıyor. İşte Elimi Bırakma 28. yeni bölüm fragmanları...
Sozcu.com.tr
Magazin 7 Şubat 2019 - 23:18

ELİMİ BIRAKMA 28. YENİ BÖLÜM FRAGMANI


ELİMİ BIRAKMA 27. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Azra, Sumru'nun onu tehdit ettiğini Cenk'e anlatıyor. Cenk Azra'nın bu tehditten korkmasına çok kızıyor. Azra, Sumru'dan korktuğunu söylerken Cenk her şeyin üstesinden birlikte gelmeleri gerektiğini anlatıyor. Cenk öfke ile şimdi neyin değiştiğini soruyor ve Azra'nın sevgisini sınıyor. Sumru, Ulvi'yi arayıp Azra'nın orada olduğunu öğreniyor. Cenk, Azra'yı tersliyor. Ulvi'nin odasında olan Sumru da bu konuşmaları duyuyor. Sumru tehdit olayını yalanlıyor. Cenk Sumru'yu susturup onun bunu yaptığına emin olduğunu söylüyor.

FERİDE'NİN MİRAS ŞARTI

Feride Hanım, mirası için vasiyet yazdırıyor. En büyük payı da Azra'ya veriyor. Azra'nın dağılan ailesini topladığını ve torununu kendine getirdiğini söylüyor. Feride'ye göre Azra için ne yapsa az. Feride Hanım'ın mirası için bir de şartı var. Ailesi bu mirası Azra ve Cenk'in evliliğinden sonra alacak. Aksi takdir de tüm mirası bağışlanacak. Feride avukatına akıl sağlığı raporunu da veriyor.

ELİMİ BIRAKMA SON BÖLÜM İZLE

FERİDE, SERAP'A HESAP SORUYOR

Feride Hanım, Sera pile konuşup durumun ciddiyetini anlatıyor. Şirketin yüzde 30'unun Sumru'da olmasının nasıl bir tehlike olduğunu anlatıyor. Serap çok rahat şekilde sözleşmenin 3 aylık olduğunu söylüyor. Feride Hanim hemen o sözleşmeyi görmek istiyor. Sözleşmeyi okuyan Feride, Serap'ın yaptıklarına inanamıyor. Sumru'nun onu kullandığını söylüyor.

CENK, AZRA'YI AFFEDİYOR

Cenk ile Azra bir kez daha konuşuyor. Azra gözyaşları içinde Cenk'I sevdiğini söylüyor. Cenk'in kızgınlığı Azra2ya işlemiyor. Sevgisi onu affetmesini kolaylaştırıyor. Azra ‘benden uzaklaşma' diye yalvarıyor. Cenk onların oyununa cevap olarak şirkette onu terslediğini söylüyor. Azra çok mutlu oluyor.

CENK İLE KADİR KAZA GEÇİRİYOR

Kadir, Cenk ile ilgili gerçekleri Azra'ya bir mektupla anlatıyor. Azra mektubu okurken Kadir de Cenk'in karşısına bu sefer Ece'nin ağabeyi olarak çıkıyor. Arabada itişiyorlar. Kadir kafasına silah dayıyor. Cenk onu durdurmak isterken karşılarına çıkan bir kamyonu çok geç fark ediyor.

Son güncelleme: 10:10 - 08.02.2019