Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Elimi Bırakma 28. yeni bölüm fragmanında Cenk’in durumu nasıl?
Elimi Bırakma 28. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Elimi Bırakma 27. Son Bölüm (son bölüm) yayınlandı. Son bölümde; Azra, Sumru’nun onu tehdit ettiğini Cenk’e anlatıyor. Serap Azra ile Cenk’i ayırmak için yaptıklarından sonra büyük bir çıkmaza giriyor. Feride, Ulvi’ye son bir şans veriyor. Ayrıca Kadir ile ilgili gerçek ortaya çıkıyor. Kadir, Azra’ya gerçekleri bir mektupla anlatıp Cenk’ten öç almaya gidiyor. Oyuncu kadrosunda Alina Boz, Alp Nevruz, Seray Gözler, Dolunay Soysert, Batuhan Ekşi, Cemre Güneli ve Burak Tamdoğan gibi isimlerin bulunduğu Elini Bırakma 27. son bölümde yaşananları öğrenebilirsiniz. İşte Elimi Bırakma yeni bölüm fragmanı...
Sozcu.com.tr
Magazin 7 Şubat 2019 - 15:52

Elimi Bırakma 27. Son bölümü ile bu akşam ekrana geldi. Yayınlanan son bölümde; Azra, Cenk'e Sumru gerçeğini açıklıyor. Ama Azra'nın kendini affettirmesi kolay olmayacak. Sumru, Fatma ile yüzleşiyor, üstelik onları Azra bir araya getiriyor. Feride mirası için Cenk ile Azra'nın evlenmesi koşulunu koyuyor. Peki Elimi Bırakma 28. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte son bölümde yaşananlar…

ELİMİ BIRAKMA 27. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Azra, Sumru'nun onu tehdit ettiğini Cenk'e anlatıyor. Cenk Azra'nın bu tehditten korkmasına çok kızıyor. Azra, Sumru'dan korktuğunu söylerken Cenk her şeyin üstesinden birlikte gelmeleri gerektiğini anlatıyor. Cenk öfke ile şimdi neyin değiştiğini soruyor ve Azra'nın sevgisini sınıyor. Sumru, Ulvi'yi arayıp Azra'nın orada olduğunu öğreniyor. Cenk, Azra'yı tersliyor. Ulvi'nin odasında olan Sumru da bu konuşmaları duyuyor. Sumru tehdit olayını yalanlıyor. Cenk Sumru'yu susturup onun bunu yaptığına emin olduğunu söylüyor.

FERİDE'NİN MİRAS ŞARTI

Feride Hanım, mirası için vasiyet yazdırıyor. En büyük payı da Azra'ya veriyor. Azra'nın dağılan ailesini topladığını ve torununu kendine getirdiğini söylüyor. Feride'ye göre Azra için ne yapsa az. Feride Hanım'ın mirası için bir de şartı var. Ailesi bu mirası Azra ve Cenk'in evliliğinden sonra alacak. Aksi takdir de tüm mirası bağışlanacak. Feride avukatına akıl sağlığı raporunu da veriyor.

ELİMİ BIRAKMA SON BÖLÜM İZLE

FERİDE, SERAP'A HESAP SORUYOR

Feride Hanım, Sera pile konuşup durumun ciddiyetini anlatıyor. Şirketin yüzde 30'unun Sumru'da olmasının nasıl bir tehlike olduğunu anlatıyor. Serap çok rahat şekilde sözleşmenin 3 aylık olduğunu söylüyor. Feride Hanim hemen o sözleşmeyi görmek istiyor. Sözleşmeyi okuyan Feride, Serap'ın yaptıklarına inanamıyor. Sumru'nun onu kullandığını söylüyor.

CENK, AZRA'YI AFFEDİYOR

Cenk ile Azra bir kez daha konuşuyor. Azra gözyaşları içinde Cenk'I sevdiğini söylüyor. Cenk'in kızgınlığı Azra2ya işlemiyor. Sevgisi onu affetmesini kolaylaştırıyor. Azra ‘benden uzaklaşma' diye yalvarıyor. Cenk onların oyununa cevap olarak şirkette onu terslediğini söylüyor. Azra çok mutlu oluyor.

CENK İLE KADİR KAZA GEÇİRİYOR

Kadir, Cenk ile ilgili gerçekleri Azra'ya bir mektupla anlatıyor. Azra mektubu okurken Kadir de Cenk'in karşısına bu sefer Ece'nin ağabeyi olarak çıkıyor. Arabada itişiyorlar. Kadir kafasına silah dayıyor. Cenk onu durdurmak isterken karşılarına çıkan bir kamyonu çok geç fark ediyor.

Son güncelleme: 15:58 - 07.02.2019