Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Elimi Bırakma 29.yeni bölüm 2.fragman: Azra Cenk’in sözleri ile yıkılıyor! (Elimi Bırakma yeni bölüm fragmanı izle)
Elimi Bırakma 29.yeni bölüm 2.fragman: Azra Cenk’in sözleri ile yıkılıyor! (Elimi Bırakma yeni bölüm fragmanı izle)
Elimi Bırakma 29. yeni bölüm 2. fragman bugün ekrana geldi. İlk fragmandan sonra heyecanla beklenen Elimi Bırakma dizisinin yeni fragmanında; Serap, Feride Hanım’dan bütün ailesini ateşe attığını söylüyor. Feride, Sumru’ya Cenk’in bunu öğrenmeyeceğini söylüyor Ama Cenk de bu sözleri duyuyor. Cenk, Azra’yı dehşete düşürecek bir şeyi Azra ile paylaşıyor. Azra ‘sen ne dediğinin farkında mısın?’ Diyerek ağlamaya başlıyor. İşte Elimi Bırakma 29. yeni bölüm fragmanları...
Sozcu.com.tr
Magazin 13 Şubat 2019 - 23:38

ELİMİ BIRAKMA 29. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMAN

 ELİMİ BIRAKMA 29. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

 

 

ELİMİ BIRAKMA 28. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Sumru'ya göre Çelenler'i bitirmeye çok az kaldı. Azmi tedirgin haliyle dikkat çekiyor. Mesut'un Çelenler'in aile olduğunu söylemesi ile Sumru Azmi'nin elini tutuyor. Mesaut'un ‘evleniyor musunuz yoksa' söylemi ounu büyütüyor. Hülya da gelince evlilik planının uzun süre önce alınmış bir karar olduğunu söylüyorlar.

ELİMİ BIRAKMA SON BÖLÜM İZLE

ÇELEN AİLESİ PERİŞAN

Çelen ailesi hastanede perişan halde bekliyor. Arabada tek olduğunu da öğreniyorlar. Arda ağabeyinin yanındaki kişiyi bulmak için yemin ediyor. Melis, Kadir'i arıyor ama ona bir türlü ulaşamıyor. Kadir dışarıda bir yerde yüzü gözü yara içinde yerde yatıyor. Azra ise bunu yapanın Kadir olmamasını diliyor. Serap oğlunun hayallerini yıktığını düşünerek gözyaşı döküyor.

AZRA CENK'İN ALDIĞI YÜZÜĞÜ GÖRÜYOR

Cenk'in eşyaları getiriliyor. Feride Hanım, Cenk'in Azra için aldığı yüzüğü Azra'ya veriyor. Azra avcuna bırakılan yüzük ile daha da dağılıyor.

SUMRU, SERAP'I ÇILDIRTIYOR

Azmi, Sumru ve Cenk de kaza haberini alıp hastaneye geliyorlar. Serap oğlunun başına gelenleri analtıyor. Cenk'in eşyaları arasında çıkan yüzüğü söylüyor. Sumru kıskançlık ile şaşkınlık arasında Azra'nın girdiği her ortamda ortalık karıştırdığını söylüyor. Serap, onu tersliyor. Bu terslemeye herkes de şahit oluyor. Serap, Azra'ya kafayı takmasının gözünü kör ettiğini söylüyor. Oğlunun hayalinin önemli olduğundan bahsediyor.

Cansu, kaza anında Cenk'in yanında biri daha olduğunu öğreniyor. Sonra da annesine gidip hesap soruyor. Cansu insanların acısı olduğunu düzgün konuşmasını söylüyor. Konu Burhan'a geliyor ve Sumru alınarak hastaneyi terk ediyor.

‘HER ŞEYE HAZIRLIKLI OLUN'

Doktor gelip Cenk'in durumunun ağır olduğunu söylüyor ve her şeye hazırlıklı olmalarını söylüyor. Melis hıçkıra hıçkıra ağlamaya başlıyor. Arda etrafa vurmaya başlıyor. Feride Hanım onu sakinleştirmeye çalışıyor. Azra ve Serap ağlamaktan harap oluyor

Melis, Cansu ile hava almak için dışarı çıkıyor. O sırada Kadir ambulansla getiriliyor. İç kanaması olduğu duyuluyor. Melis koşarak peşinden gidiyor. Ağabeyinden sonra sevdiği adamın hayat mücadelesine tanık oluyor.

CENK: BENİMLE EVLENİR MİSİN

Doktor sonunda Cenk'ten iyi haberi getiriyor. Cenk'I normal odaya alacaklarını haberini veriyor. Çelen Ailesi bu haberi birbirine sarılarak kutluyor. Serap ile Azra arasındaki buzlar çözülüyor. Cenk odaya alınca Azra başında ‘iyi olacaksın' diyerek ağlamaya devam ediyor. Cenk o sırada gözlerini açıp Azra'ya evlenme teklif ediyor. Sonra da Kadir'in durumunu soruyor.