Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Elimi Bırakma 29. yeni bölüm fragmanı yayınladı! Cenk için tehlike geçmedi mi? (Elimi Bırakma 28. son bölüm izle)
Elimi Bırakma 28.son bölümü ile bu akşam ekrana geldi. Yayınlanan son bölümde; Çelen ailesi hastanede Cenk’i bekliyor ama perişan haldeler. Serap oğlunun aldığı yüzüğü görüyor ve onun hayallerini yıktığını düşünerek üzülüyor. Sumru boş boğazlılığı ile bu sefer azarı Serap’tan yiyor. Doktor Cenk’in durumunun ağır olduğu haberini verince acı daha da büyüyor. Ama en büyük yıkımı Melis yaşıyor. Çünkü ağabeyinden sonra Kadir de hastaneye getiriliyor. Elimi Bırakma 29.yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte son bölümde yaşananlar…
Sozcu.com.tr
Magazin 10 Şubat 2019 - 22:41

Elimi Bırakma 28.son bölüm (son bölüm) yayınlandı. Son bölümde; Cenk ve Kadir hastanede hayata tutunmaya çalışıyor. Azra, ona alınan yüzüğü görüyor. Cenk'in uyanması için dua ediyor. Ve Cenk'ten iyi haber sonunda geliyor. Serap ile Azra arasındaki buzlar da bu haberle eriyor. Cenk'in gözlerini açtığındaki ilk sözü ‘benimle evlenir misin' oluyor. Kadir'in durumu ise hiç iyi değil. Oyuncu kadrosunda Alina Boz, Alp Nevruz, Seray Gözler, Dolunay Soysert, Batuhan Ekşi, Cemre Güneli ve Burak Tamdoğan gibi isimlerin bulunduğu Elini Bırakma 28. son bölümde yaşananları ve 29. yeni bölümde cevap bekleyen soruları öğrenebilirsiniz. İşte yeni fragman yayınlandı mı sorusunun yanıtı ve son bölüm izleme linki..

ELİMİ BIRAKMA 28. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Sumru'ya göre Çelenler'i bitirmeye çok az kaldı. Azmi tedirgin haliyle dikkat çekiyor. Mesut'un Çelenler'in aile olduğunu söylemesi ile Sumru Azmi'nin elini tutuyor. Mesut'un ‘evleniyor musunuz yoksa' söylemi ounu büyütüyor. Hülya da gelince evlilik planının uzun süre önce alınmış bir karar olduğunu söylüyorlar.

ELİMİ BIRAKMA SON BÖLÜM İZLE

ÇELEN AİLESİ PERİŞAN

Çelen ailesi hastanede perişan halde bekliyor. Arabada tek olduğunu da öğreniyorlar. Arda ağabeyinin yanındaki kişiyi bulmak için yemin ediyor. Melis, Kadir'i arıyor ama ona bir türlü ulaşamıyor. Kadir dışarıda bir yerde yüzü gözü yara içinde yerde yatıyor. Azra ise bunu yapanın Kadir olmamasını diliyor. Serap oğlunun hayallerini yıktığını düşünerek gözyaşı döküyor.

AZRA CENK'İN ALDIĞI YÜZÜĞÜ GÖRÜYOR

Cenk'in eşyaları getiriliyor. Feride Hanım, Cenk'in Azra için aldığı yüzüğü Azra'ya veriyor. Azra avcuna bırakılan yüzük ile daha da dağılıyor.

SUMRU, SERAP'I ÇILDIRTIYOR

Azmi, Sumru ve Cenk de kaza haberini alıp hastaneye geliyorlar. Serap oğlunun başına gelenleri analtıyor. Cenk'in eşyaları arasında çıkan yüzüğü söylüyor. Sumru kıskançlık ile şaşkınlık arasında Azra'nın girdiği her ortamda ortalık karıştırdığını söylüyor. Serap, onu tersliyor. Bu terslemeye herkes de şahit oluyor. Serap, Azra'ya kafayı takmasının gözünü kör ettiğini söylüyor. Oğlunun hayalinin önemli olduğundan bahsediyor.

Cansu, kaza anında Cenk'in yanında biri daha olduğunu öğreniyor. Sonra da annesine gidip hesap soruyor. Cansu insanların acısı olduğunu düzgün konuşmasını söylüyor. Konu Burhan'a geliyor ve Sumru alınarak hastaneyi terk ediyor.

‘HER ŞEYE HAZIRLIKLI OLUN'

Doktor gelip Cenk'in durumunun ağır olduğunu söylüyor ve her şeye hazırlıklı olmalarını söylüyor. Melis hıçkırıa hıçkıra ağlamaya başlıyor. Arda etrafa vurmaya başlıyor. Feride Hanım onu sakinleştirmeye çalışıyor. Azra ve Serap ağlamaktan harap oluyor

Melis, Cansu ile hava almak için dışarı çıkıyor. O sırada Kadir ambulansla getiliyor. İç kanaması olduğu duyuluyor. Melis koşarak peşinden gidiyor. Ağabeyinden sonra sevdiği adamın hayat mücadelesine tanık oluyor.

CENK: BENİMLE EVLENİR MİSİN?

Doktor sonunda Cenk'ten iyi haberi getiriyor. Cenk'i normal odaya alacaklarını haberini veriyor. Çelen Ailesi bu haberi birbirine sarılarak kutluyor. Serap ile Azra arasındaki buzlar çözülüyor. Cenk odaya alınca Azra başında ‘iyi olacaksın' diyerek ağlamaya devam ediyor. Cenk o sırada gözlerini açıp Azra'ya evlenme teklif ediyor. Sonra da Kadir'in durumunu soruyor.

Son güncelleme: 08:44 - 12.02.2019