Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Elimi Bırakma 3. son bölüm izle! Elimi Bırakma 4. bölüm fragmanı yayınlandı!
Elimi Bırakma 3. son bölüm izle! Elimi Bırakma 4. bölüm fragmanı yayınlandı!
TRT1'in yeni dizilerinden Elimi Bırakma 4. bölüm fragmanı yayınlandı! Kaçırılan Mert'e ulaşılabilecek mi? Cenk, Azra ile kardeşi için neler yapacak? İşte Elimi Bırakma 3. son bölüm izleme linki ve son bölümde neler olmuştu? sorusunun yanıtı...
Magazin 6 Ağustos 2018 - 07:53
elimi-birakma-4-1

elimi-birakma-fragman

Başrollerini Alina Boz, Alp Navruz, Dolunay Soysert, Batuhan Ekşi ve Cemre Gümeli gibi yeni dönem yıldızlarının paylaştığı Elimi Bırakma 4. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni tanıtımda hm Azra hem Cenk Mert’i bulmak için büyük çaba harcıyor. Elimi Bırakma 3. son bölüm izleme linki ve diziye dair gelişmeler haberimizde…

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Kardeşi için arayışta olan Azra'nın yolu Feride Hanımla kesişir. Feride Hanımla karşılaşmak Azra için dönüm noktası olacaktır. Kimi kimsesi yok diye bilen Azra, Feride Hanıma insanlık namına bakar. Azra'nın bu iyi yürekliliği karşısında Feride Hanımın küçük oyunu Azra'ya yeni kapılar açacaktır.

elimi-birakma-4-2

elimi-birakma-fragman

Cenk'in ailesinden giderek uzaklaşması işi daha da yokuşa sürükler. Bulaşıkhanede çalışan Cenk dışarıdan gelen aksiliklere karşı sabrıyla sınanır. Aynı esnada Mert'in bulunması için elinden geleni ardına koymayan Cenk, Azra ile kardeşinin derdine düşerler.

Avukattan hayat sigortasından kalan parayı öğrenen Azra Sumru'nun karşısına dikilir. Sumru Azra'nın karşısında zorlu bir sınava girer.

Feride Hanımın yokluğunda Çelen ailesinde olacak olanlar kıyameti de arkasında getirecektir. Azra bu sınavı nasıl verecektir? Cenk bu duruma nasıl tepki verecektir?

elimi-birakma-4-4

elimi-birakma-fragman

ELİMİ BIRAKMA 4. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

ELİMİ BIRAKMA SON BÖLÜM İZLE