Elimi Bırakma 37. yeni bölüm 2. fragman: ‘Allahım merhamet et sen bize!'(Elimi Bırakma yeni bölüm fragmanı izle)

Elimi Bırakma 37. yeni bölüm 2. fragman bugün seyirci karşısına çıktı. Yayınlanan 2. fragmanda; Feride, Cenk'e aşkın çok güçlü olduğunu ve mantıklı olmadığını söylüyor. Cansı babasının onun terk etmesinden korkuyor. Sumru Burhan'ı tehdit ederek kızını bırakırsa onu öldüreceğini söylüyor. Cenk ve Azra kitabın sırrı için yollara düşüyor. Melis, Kadir'den vazgeçmek istemiyor. Melis evden giidyor. Arda bu durumdan kendini suçluyor. Feride olanları Arda'dan duyuyor ve büyük endişe yaşıyor. İşte Elimi Bırakma 37. yeni bölüm fragmanları...

Elimi Bırakma 37. yeni bölüm 2. fragman: ‘Allahım merhamet et sen bize!'(Elimi Bırakma yeni bölüm fragmanı izle)

ELİMİ BIRAKMA 37. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMAN

ELİMİ BIRAKMA 37. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

ELİMİ BIRAKMA 36. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Azra babasının katilini bulmak için para bulmaya çalışıyor. Tek çareside takıları satmak oluyor. Zerrin ile Feride’nin arasında Azra kavgası çıkıyor. Zerrin Azra’nın takıları satmasını Feride’ye yetiştiriyor. Feride o takıların Azra’ya ait olduğunu ve satabileceğini söylüyor. Azra sonunda parayı denkleştiriyor ve Faruk’a bu parayı veriyor. Ancak Cenk’in ansızın gelişi tüm planı alt üst ediyor. Faruk bıçak çektiği içim Azra Cenk’e bir şey söyeleyemiyor. Faruk parayala ortalıktan kayboluyor. O gece Azra ile Cenk’in arası açılıyor. Skandala sebep olan videonun Ferhat Usta’nın telefonundan çıkması üzerine Cenk’in Ferhat Usta’yı ihanetle suçlaması Azra’yı çok kızıdırıyor. Feride de Azra gibi Ferhat’ın suçsuz olduğuna inanıyor. Bu suçsuzluğu ortaya çıkarmaya çalışan Feride diğper yandan da şirkette işleri yoluna koymaya çalışıyor.

ELİMİ BIRAKMA SON BÖLÜM İZLE

ARDA KADİR İLE MELİS’İ YAKALIYOR

Melis ile Kadir arasındaki ilişki Arda’nın radarına takılıyor. Arda Kadir’e neyin peşinde olduğunu soraraken Kadir, Melis ile birbirlerini sevdiklerini ve evleneceklerini söylüyor. Arda, Kadir’i araştırıyor ve öğrendikleri hiç hoşuna gitmiyor.

AZRA BABASININ KATİLİNİN PEŞİNDE

Azra babasının katilini öğrenmeden rahat edemiyor. Ferhat ile tekrar iletişime geçiyor ve ıssız bir kulübe de kendini buluyor. Cenk de Azra’nın peşini bırakmıyor.

Savaşçı, Survivor, Kardeş Çocukları, Elimi Bırakma reyting rekabeti... İlginizi Çekebilir Savaşçı, Survivor, Kardeş Çocukları, Elimi Bırakma reyting rekabeti...