Elimi Bırakma 37. yeni bölüm fragmanı yayınladı! Ayrılık çanları çalıyor! (Elimi Bırakma 36. son bölüm izle)

Elimi Bırakma 36. son bölümü ile bu akşam ekrana geldi. Yayınlanan son bölümde; Azra ile Cenk'in arası Ferhat yüzünden açılıyor. Feride Hanım, Ferhat'ın suçsuz olduğunu biliyor ve gerçeği ortaya çıkarmak için elinden geleni yapıyor. Melis ile Kadir, Arda'ya yakalanıyor. Melis çok korkarken, Kadir aşklarını Arda'ya açıklıyor. Azra parayı verdikten sonra Ferhat'ı bir daha bulamayacağını sansa da bir kez daha konuşuyorlar. Ve Azra ıssız bir yerde başını belaya sokmak üzere buluyor kendini. Elimi Bırakma 37. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte son bölümde yaşananlar…

Elimi Bırakma 37. yeni bölüm fragmanı yayınladı! Ayrılık çanları çalıyor! (Elimi Bırakma 36. son bölüm izle)

ELİMİ BIRAKMA 37. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI


Elimi Bırakma 36. son bölüm yayınlandı. Elimi Bırakma son bölümde, Azra babasının katilini bulmaktan vazgeçmiyor. Cenk’in son anda gelişi her şeyi alt üst etse de Ferhat ile bir kez daha irtibat kuruyor. Zerrin ortalığı karıştırmaya çalışırken Feride engeline takılıyor. Feride, bir yandan şirketin itibarını kurtarmaya çalışırken diğer yandan Ferhat’ın suçsuz olduğunu kanıtlamaya çalışıyor. Cenk, Azra’nın tüm inadına rağmen onun peşini bırakmıyor ve yine çok ihtiyaç duyduğu bir yanda yardımına koşuyor. Oyuncu kadrosunda Alina Boz, Alp Nevruz, Seray Gözler, Dolunay Soysert, Batuhan Ekşi, Cemre Güneli ve Burak Tamdoğan gibi isimlerin bulunduğu Elini Bırakma 36. son bölümde yaşananları ve 37. yeni bölümde cevap bekleyen soruları öğrenebilirsiniz. İşte yeni fragman ve son bölüm izleme linki…

ELİMİ BIRAKMA 36. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Azra babasının katilini bulmak için para bulmaya çalışıyor. Tek çaresi de takıları satmak oluyor. Zerrin ile Feride’nin arasında Azra kavgası çıkıyor. Zerrin Azra’nın takıları satmasını Feride’ye yetiştiriyor. Feride o takıların Azra’ya ait olduğunu ve satabileceğini söylüyor. Azra sonunda parayı denkleştiriyor ve Faruk’a bu parayı veriyor. Ancak Cenk’in ansızın gelişi tüm planı alt üst ediyor. Faruk bıçak çektiği içim Azra Cenk’e bir şey söyleyemiyor. Faruk parayla ortalıktan kayboluyor. O gece Azra ile Cenk’in arası açılıyor. Skandala sebep olan videonun Ferhat Usta’nın telefonundan çıkması üzerine Cenk’in Ferhat Usta’yı ihanetle suçlaması Azra’yı çok kızdırıyor. Feride de Azra gibi Ferhat’ın suçsuz olduğuna inanıyor. Bu suçsuzluğu ortaya çıkarmaya çalışan Feride diğer yandan da şirkette işleri yoluna koymaya çalışıyor.

ELİMİ BIRAKMA SON BÖLÜM İZLE

ARDA KADİR İLE MELİS’İ YAKALIYOR

Melis ile Kadir arasındaki ilişki Arda’nın radarına takılıyor. Arda Kadir’e neyin peşinde olduğunu soraraken Kadir, Melis ile birbirlerini sevdiklerini ve evleneceklerini söylüyor. Arda, Kadir’i araştırıyor ve öğrendikleri hiç hoşuna gitmiyor.

AZRA BABASININ KATİLİNİN PEŞİNDE

Azra babasının katilini öğrenmeden rahat edemiyor. Ferhat ile tekrar iletişime geçiyor ve ıssız bir kulübe de kendini buluyor. Cenk de Azra’nın peşini bırakmıyor.