Elimi Bırakma 38. Yeni bölüm 2. fragmanı yayında! Gizemli kitap her şeyi değiştirecek (Elimi Bırakma 37. Son Bölüm izle)

Elimi Bırakma 38. bölüm fragmanları yayınlandı. Yayınlanan son bölümde; Cenk ile Azra'nın arasında büyük kriz çıkıyor. Sumru, Mesut'un hareketlerinden şüpheleniyor. Kadir- Melis ilişkisini öğrenen Cenk kavga çıkarıyor. Azra, Cansu'nun elinde Faruk'tan kalan kitabı görünce şok oluyor ve hemen Cenk'i arıyor. İşte son bölümde yaşananlar ve Elimi Bırakma 38. yeni bölüm fragmanları..

Elimi Bırakma 38. Yeni bölüm 2. fragmanı yayında! Gizemli kitap her şeyi değiştirecek (Elimi Bırakma 37. Son Bölüm izle)

ELİMİ BIRAKMA 38. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMAN

ELİMİ BIRAKMA 38. BÖLÜM FRAGMANI

Elimi Bırakma 37. son bölüm yayınlandı. Yayınlanan son bölümde Azra artık babasının katilini öğrenme konusunda ümidini kaybediyor. Ta ki o çok önemli kitabı bulana kadar. Cenk, Arda’dan Kadir- Melis ilişkisini öğreniyor ve Kadir’i ona yakın olmak için Melis ile birlikte olduğunu söylüyor. Melis sevdiği adam ve ağabeyi arasında çıkan kavgaya rağmen Kadir’den vazgeçmiyor ve evi terk ediyor. Arda yaşananlardan kendini sorumlu tutuyor. Oyuncu kadrosunda Alina Boz, Alp Nevruz, Seray Gözler, Dolunay Soysert, Batuhan Ekşi, Cemre Güneli ve Burak Tamdoğan gibi isimlerin bulunduğu Elimi Bırakma 37. son bölümde yaşananları ve 38. yeni bölümde cevap bekleyen soruları öğrenebilirsiniz. İşte yeni fragman yayınlandı mı sorusunun yanıtı ve son bölüm izleme linki..

ELİMİ BIRAKMA 37. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Kadir ile Melis’in ilişkisi aile üyeleri tarafından öğreniliyor. Arda’nın Melis ile Kadir’in ilişkisini öğrenmesi buna sebep oluyor. Melis saklamak istese de Kadir daha fazla uzatmak istemiyor. Kadir birbirlerini sevdiklerini söylüyor. Feride büyük hayal kırıklığına uğruyor. Zerrin bu ilişkiden haberi olduğunu söyleyince durum daha da vahim hale geliyor. Feride Zerrin ile konuşarak Melis’e gösterdiği yolun yanlış olduğunu anlatmaya çalışıyor.

AZRA İLE CENK’İN ARASI AÇILIYOR

Azra, Cenk’e haber vermeden buluşmaya gidiyor. Cenk, Cansu’yu sıkıştırıp onu konuşturmaya çalışıyor. Cansu başta söylemek istemese de Cenk’in ısrarı üzerine buluşma yerini Cenk’e gösteriyor. Cenk telaşla yola çıkıyor. Azra Faruk’u beklerken Faruk biri tarafından kafasına odun vurularak bayıltılıyor. Azra camdan Cenk’i görüp telaşa kapılıyor. Cenk’e ne söyleyeceğini düşünürken bir silah sesi duyuluyor. Azra ve Cenk’e bir şey olmuyor. Ama Azra’nın kendi başına hareket etmesi Cenk’i çok kızdırıyor. İkili arasında büyük bir tartışma yaşanıyor. Cenk artık böyle devam edemeyeceklerini ve birbirlerinden uzaklaştıklarını söylüyor.

ELİMİ BIRAKMA SON BÖLÜM İZLE

CENK MELİS-KADİR İLİŞKİSİNİ ÖĞRENİYOR

Feride durumun Cenk'e bir an önce açıklanması gerektiğini savunuyor. Serap ise Cenk’e söylemek için doğru zamanın gelmesini istiyor. Fakat Arda Cenk’e gidip bu ilişkiyi açık açık söylüyor. Cenk'le Kadir arasında büyük bir kavga çıkıyor. Cenk, Kadir’in Melis’i kullandığını düşünüyor. Ayrıca ona yaklaşmak için Melis’le olduğunu söylüyor.

AZRA İLE CENK’İ BİRLEŞTİREN KİTAP

Azra artık umudunu tamamen yitiriyor.Faruk, Cansu’ya bir kitap veriyor. Azra bunu görünce büyük bir şok yaşıyor. Hemen Cenk’i arayıp kitaptan söz ediyor. Cenk ile Azra kitabın şifrelerini çözmek için harekete geçiyor.