Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Elimi Bırakma 39. yeni bölüm 2. fragman: Sumru’nun hedefinde Azra var! (Elimi Bırakma yeni bölüm fragmanı izle)
Elimi Bırakma 39. yeni bölüm 2. fragman bugün seyirci karşısına çıktı. Yayınlanan 2. fragmanda; Azra ile Cenk birbirine doymaya çalışıyor. Sumru, Azra'nın mutluluğunu bozmak için harekete geçiyor. Feride, Zerrin'in maddi durumunun araştırılmasını istiyor. Cansu, babasının Kemal'in ölümü ile ilgili ses kaydını duyuyor. İşte Elimi Bırakma 39. yeni bölüm fragmanları...
Sozcu.com.tr
Magazin 2 Mayıs 2019 - 10:57

ELİMİ BIRAKMA 39. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

ELİMİ BIRAKMA 38. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Azra ve Cenk katiline onları yaklaştıracağını inanadıkları kitabı araştırmaya başlıyorlar. Ama Azra ve Cenk sahaftan elleri boş dönüyorlar; flaş bellek kitabın arkasındaki bölmede değil. Azra babasının katiline her yaklaştığını düşündüğünde uzaklaştığını fark ederek üzülüyor. Cenk, Azra’nın en yakını olarak ona her an destek olmaya çalışıyor. Azra babasının yetimhanede büyüdüğünü ve hiçbir yakınının onu merak etmediğini anlatıyor. Bir tek Mesut’un olduğunu ve onunda olmamasını tercih ettiğini söylüyor.

ELİMİ BIRAKMA SON BÖLÜM İZLE

SUMRU CANSU’YU İKNA ETMEYE ÇALIŞIYOR

Burhan, restoranı Hülya’ya devrederek Cansu ile gitmeyi planlıyor. Ama Sumru olanlara kulak misafiri oluyor. Burhan Cansu ile gideceklerini söyleyince Sumru deliriyor. Burhan’a onu yeniden cezaevine sokacağını söylüyor. Sonra da Cansu’yu ikna etmek için onunla konuşmaya çalııyor.

MELİS KORKUNÇ BİR KAZA GEÇİRİYOR

Evde büyük olaylar kopuyor. Melis sevdiği adamdan vazgeçmiyor ve evden kaçıyor. Arda Melis’in yokluğunu fark edip önce annesine gidiyor. Ablasına hiçbir şekilde ulaşamadığını söylüyor. Serap da telaşlanıyor. Arda o sırada Kadir’i arıyor. Telefona Melis’i istiyor ama Kadir, Melis yok deyince Arda, Kadir’i tehdit ediyor. Arda delirmiş gibi annesine bile bağırıyor.
Feride Hanım da kapıda Arda ile karşılaşıyor ve Melis’in kaybolduğunu bu şekilde öğreniyor. Bu sırada Melis Kadir’e gidiyor ve onuna yaşayacağı her şeye hazır olduğunu söylüyor. Çelen ailesi her yerde Melis’i arıyor ama gelen telefonla sarsılıyorlar. Melis’in kaza geçirdiği ve hastanede olduğu haberi geliyor.