Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Elimi Bırakma 39. yeni bölüm fragmanı geldi! Konakta büyük olay çıkıyor
Elimi Bırakma 39. yeni bölüm fragmanı geldi! Konakta büyük olay çıkıyor
Elimi Bırakma 39. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan son bölümde; Azra'nın artık babasının katilini bulmaktan yöne umudu kalmıyor. Melis'in evden kaçması Çelenler'in konağında büyük olay çıkarıyor. Arda, bu olaydan hem kendini suçluyor hem de Kadir'e karşı öfke duyuyor. Ancak hastaneden gelen haber herkesi daha da dağıtıyor. Melis kaza geçiriyor. Öte yandan Sumru Cansu’yu Burhan’la gitmemesi konusunda ikna etmeye çalışıyor. İşte son bölümde yaşananlar...
Sozcu.com.tr
Magazin 28 Nisan 2019 - 22:44

ELİMİ BIRAKMA 39. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

 

Elimi Bırakma 38. son bölüm yayınlandı. Son bölümde, Azra geçmişi kurcalamanın daha doğru olduğuna inanmaya başlıyor. Cenk ile birkez daha el ele veriyorlar. Ama bu sırada Melis’in kaybolduğu haberi onlara da geliyor. Melis, Kadir’e gidip onunla yaşayacağı her şeye razı olduğunu söylüyor. Evde büyük telaş yaşanıyor ve hastaneden geen telefonla da bu telaş doruk noktasına çıkıyor. Serap, Arda’ya hesap sorarken Melis’in kaza geçirdiği öğreniliyor. Oyuncu kadrosunda Alina Boz, Alp Nevruz, Seray Gözler, Dolunay Soysert, Batuhan Ekşi, Cemre Güneli ve Burak Tamdoğan gibi isimlerin bulunduğu Elini Bırakma 38. son bölümde yaşananları ve 39. yeni bölümde cevap bekleyen soruları öğrenebilirsiniz. 

ELİMİ BIRAKMA 38. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Azra ve Cenk katiline onları yaklaştıracağını inandıkları kitabı araştırmaya başlıyorlar. Ama Azra ve Cenk sahaftan elleri boş dönüyorlar; flaş bellek kitabın arkasındaki bölmede değil. Azra babasının katiline her yaklaştığını düşündüğünde uzaklaştığını fark ederek üzülüyor. Cenk, Azra’nın en yakını olarak ona her an destek olmaya çalışıyor. Azra babasının yetimhanede büyüdüğünü ve hiçbir yakınının onu merak etmediğini anlatıyor. Bir tek Mesut’un olduğunu ve onunda olmamasını tercih ettiğini söylüyor.

ELİMİ BIRAKMA SON BÖLÜM İZLE

SUMRU CANSU’YU İKNA ETMEYE ÇALIŞIYOR

Burhan, restoranı Hülya’ya devrederek Cansu ile gitmeyi planlıyor. Ama Sumru olanlara kulak misafiri oluyor. Burhan Cansu ile gideceklerini söyleyince Sumru deliriyor. Burhan’a onu yeniden cezaevine sokacağını söylüyor. Sonra da Cansu’yu ikna etmek için onunla konuşmaya çalııyor.

MELİS KORKUNÇ BİR KAZA GEÇİRİYOR

Evde büyük olaylar kopuyor. Melis sevdiği adamdan vazgeçmiyor ve evden kaçıyor. Arda Melis’in yokluğunu fark edip önce annesine gidiyor. Ablasına hiçbir şekilde ulaşamadığını söylüyor. Serap da telaşlanıyor. Arda o sırada Kadir’i arıyor. Telefona Melis’i istiyor ama Kadir, Melis yok deyince Arda, Kadir’i tehdit ediyor. Arda delirmiş gibi annesine bile bağırıyor.
Feride Hanım da kapıda Arda ile karşılaşıyor ve Melis’in kaybolduğunu bu şekilde öğreniyor. Bu sırada Melis Kadir’e gidiyor ve onuna yaşayacağı her şeye hazır olduğunu söylüyor. Çelen ailesi her yerde Melis’i arıyor ama gelen telefonla sarsılıyorlar. Melis’in kaza geçirdiği ve hastanede olduğu haberi geliyor.

 

Son güncelleme: 10:10 - 29.04.2019