Elimi Bırakma 40. yeni bölüm 2. fragmanı geldi! Sumru, Azra’yı mahvetme planı yapıyor!

Elimi Bırakma 40. yeni bölüm 2. fragman bugün seyirci karşısına çıktı. Yayınlanan 2. fragmanda; Azmi, Feride'nin mirasını okuyor. Sumru, Azra'dan bir şey istiyor ve Azra onu tersleyerek teklifini komik bulduğunu söylüyor. Sumru, Azmi'ye Azra iyi oldukça onların kötü olduğunu söylüyor ve Azra'yı mahvetme planı için Azmi'yi de kullanıyor. Ve Sumru, Feride'nin vasiyetini Serap'a gösteriyor. İşte Elimi Bırakma 40. yeni bölüm fragmanları...

Elimi Bırakma 40. yeni bölüm 2. fragmanı geldi! Sumru, Azra’yı mahvetme planı yapıyor!

ELİMİ BIRAKMA 40. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMAN

ELİMİ BIRAKMA 40. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

ELİMİ BIRAKMA 39. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Azra ve Cenk’in uzun süredir beklediği an geliyor ve düğün hazırlıklarına başlanıyor. Evlilik kararı daha erkene alınıyor. Feride Hanım, Serap’ın da Cenk ile Azra’nın evliliği için mutlu olmasını istiyor. Serap, Azra ile yaşadıklarından dolayı tedirgin. Çok samimi bir ilişki kuramayacaklarını düşünüyor. Feride, Azra’yı da artık kızı gibi görmesini ve içinde öfke tutmamasını söylüyor. Serap ilk adımını düğün ile ilgili düşünceleri söyleyerek atıyor. Düğünün eksiksiz olmamasını istiyor. Cenk de buzların eridiğini fark ediyor. Azra da bu nedenle çok mutlu.

BURHAN KAÇIYOR

Burhan kitabı ele geçiriyor ve kitabı dikkatle arıyor. Arka kapaktaki yırtığı fark ediyor. Ses kaydının oradan alındığını anlayan Burhan çok tedirgin oluyor. Burhna vakit kaybetmeden hemen ses kaydının peşine düşüyor. Azra’nın evine gece yarısı girip evi aramaya başlıyor. Tam o sırada Cenk, Cansu, Azra ve Mert eve geliyorlar. Burhan kapının açıldığını fark edip panikle ses çıkarıyor. Cenk, Azra ve Cansu çok tedirgin oluyor. Cenk yukarı çıkıp neler olduğuna bakmak istiyor. Burhan bu sefer de kurtuluyor.

ELİMİ BIRAKMA SON BÖLÜM İZLE

SUMRU İŞ BAŞINDA

Sumru, Cansu’yu ikna edemediği için çok mutsuz. Azmi Sumru’ya gidip Burhan’dan kurtulmanın yolunu bulduğunu söylüyor. Burhan’ın hapisten çıktığı zamanla ilgili bir detay buluyor. Burhan’ın söylediğinden 3 ay önce hapisten çıktığını açıklıyor. Sumru, kızını kaybederse yaşayamayacağını söylüyor. Ayrıca canı bu kadar yanarken Azra’nın mutlu olmasını kabullenemiyor ve hemen planını yapıyor.

EVLİLİK ALIŞVERİŞİ BAŞLIYOR

Cenk ile Azra’nın erken evlilik kararı herkesi harekete geçiriyor. Feride Hanım örfe adete uygun olarak Azra ve ailenin tüm kadınlarını bohça alışverişine gidiyor. Kapalıçarşı’da yapılan alışverişte eğlenceli anlar yaşanıyor.

CANSU SES KAYDINI DİNLİYOR

Azmi’nin Burhan ile ilgili şüpheleri artıyor. Azmi Mesut ile şüphelerinin üzerine gidiyor. Ayrıca Cenk Azra için sürpriz hazırlığına başlıyor ve Cansu’dan yardım istiyor. Cansu ise babasının ses kaydının olduğu dosyayı dinliyor. Babasının sesini hemen tanıyan Cansu şok oluyor.

Savaşçı, Survivor, Kardeş Çocukları ve Elimi Bırakma reyting rekabeti... İlginizi Çekebilir Savaşçı, Survivor, Kardeş Çocukları ve Elimi Bırakma reyting rekabeti...
Loading...