Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Evlilik hazırlıkları başlıyor… Elimi Bırakma 40. yeni bölüm fragmanı yayınladı! (Elimi Bırakma 39. son bölüm izle)
Evlilik hazırlıkları başlıyor… Elimi Bırakma 40. yeni bölüm fragmanı yayınladı! (Elimi Bırakma 39. son bölüm izle)
Elimi Bırakma yeni bölüm fragmanı merak ediliyor. Elimi Bırakma 39. son bölümü ile bu akşam ekrana geldi. Yayınlanan son bölümde; Azra ile Cenk'in evlilik hazırlıkları başlıyor. İkisi de yaşadıkları mutluluğa inanamıyorlar. Feride Hanım evin kadınlarını bohça alışverişine götürüyor. Ama Azra'nın aklının bir köşesinde hala babasının katili var. Ayrıca Burhan'ın bulamadığı ses kaydı Cansu'nun eline geçiyor. Babasının sesini hemen tanıyan Cansu duyduklarına inanamıyor. Elimi Bırakma 40. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte son bölümde yaşananlar…
Sozcu.com.tr
Magazin 5 Mayıs 2019 - 22:23

ELİMİ BIRAKMA 40. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

Elimi Bırakma 39. Son Bölüm yayınlandı. Son bölümde, Azra evlilik mutluluğu ve heyecanı yaşarken Sumru onun mutluluğunu bozmak için harekete geçiyor. Feride, Azra’nın her konuda yanında ve babasının katilinin bulunacağını söyleyerek onu rahatlatmaya çalışıyor. Azra ve evin kadınları bohça alışverişine gittiği sırada Cenk de Azra’ya sürpriz yapmak istiyor. Ve Azra’nın babasının katili ile ilgili çok sürpriz bir gelişme yaşanıyor. Oyuncu kadrosunda Alina Boz, Alp Nevruz, Seray Gözler, Dolunay Soysert, Batuhan Ekşi, Cemre Güneli ve Burak Tamdoğan gibi isimlerin bulunduğu Elini Bırakma 39. son bölümde yaşananları ve 40. yeni bölümde cevap bekleyen soruları öğrenebilirsiniz. İşte yeni fragman yayınlandı mı sorusunun yanıtı ve son bölüm izleme linki..

ELİMİ BIRAKMA 39. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Azra ve Cenk’in uzun süredir beklediği an geliyor ve düğün hazırlıklarına başlanıyor. Evlilik kararı daha erkene alınıyor. Feride Hanım, Serap’ın da Cenk ile Azra’nın evliliği için mutlu olmasını istiyor. Serap, Azra ile yaşadıklarından dolayı tedirgin. Çok samimi bir ilişki kuramayacaklarını düşünüyor. Feride, Azra’yı da artık kızı gibi görmesini ve içinde öfke tutmamasını söylüyor. Serap ilk adımını düğün ile ilgili düşünceleri söyleyerek atıyor. Düğünün eksiksiz olmamasını istiyor. Cenk de buzların eridiğini fark ediyor. Azra da bu nedenle çok mutlu.

BURHAN KAÇIYOR

Burhan kitabı ele geçiriyor ve kitabı dikkatle arıyor. Arka kapaktaki yırtığı fark ediyor. Ses kaydının oradan alındığını anlayan Burhan çok tedirgin oluyor. Burhna vakit kaybetmeden hemen ses kaydının peşine düşüyor. Azra’nın evine gece yarısı girip evi aramaya başlıyor. Tam o sırada Cenk, Cansu, Azra ve Mert eve geliyorlar. Burhan kapının açıldığını fark edip panikle ses çıkarıyor. Cenk, Azra ve Cansu çok tedirgin oluyor. Cenk yukarı çıkıp neler olduğuna bakmak istiyor. Burhan bu sefer de kurtuluyor.

ELİMİ BIRAKMA SON BÖLÜM İZLE

SUMRU İŞ BAŞINDA

Sumru, Cansu’yu ikna edemediği için çok mutsuz. Azmi Sumru’ya gidip Burhan’dan kurtulmanın yolunu bulduğunu söylüyor. Burhan’ın hapisten çıktığı zamanla ilgili bir detay buluyor. Burhan’ın söylediğinden 3 ay önce hapisten çıktığını açıklıyor. Sumru, kızını kaybederse yaşayamayacağını söylüyor. Ayrıca canı bu kadar yanarken Azra’nın mutlu olmasını kabullenemiyor ve hemen planını yapıyor.

EVLİLİK ALIŞVERİŞİ BAŞLIYOR

Cenk ile Azra’nın erken evlilik kararı herkesi harekete geçiriyor. Feride Hanım örfe adete uygun olarak Azra ve ailenin tüm kadınlarını bohça alışverişine gidiyor. Kapalıçarşı’da yapılan alışverişte eğlenceli anlar yaşanıyor.

CANSU SES KAYDINI DİNLİYOR

Azmi’nin Burhan ile ilgili şüpheleri artıyor. Azmi Mesut ile şüphelerinin üzerine gidiyor. Ayrıca Cenk Azra için sürpriz hazırlığına başlıyor ve Cansu’dan yardım istiyor. Cansu ise babasının ses kaydının olduğu dosyayı dinliyor. Babasının sesini hemen tanıyan Cansu şok oluyor.

Son güncelleme: 07:58 - 06.05.2019