Elimi Bırakma 41. yeni bölüm fragmanı yayınladı! (Elimi Bırakma 40. son bölüm izle)

Elimi Bırakma 40. son bölümü ile bu akşam ekrana geldi. Yayınlanan son bölümde; Azra ile Cenk için mutlu günler gelirken Cansı büyük bir sınavdan geçiyor. Babasının ses kaydını dinleyen Cansu, Burhan'ın karşısına çıkıp hesap soruyor. Amerika'dan Azra'nın arkadaşları geliyor. Cenk gelenlerden birinden hiç hoşlanmıyor. Zerrin evinin satışını herkesten gizlemeye çalışırken Feride dünürünün iflas ettiğini öğreniyor. Sumru, Azra'yı yok etmek için eline geçirdiği vasiyet kozunu kullanıyor. Elimi Bırakma 41. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte son bölümde yaşananlar…

Elimi Bırakma 41. yeni bölüm fragmanı yayınladı! (Elimi Bırakma 40. son bölüm izle)

ELİMİ BIRAKMA 41. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

 

Elimi Bırakma 40. son bölüm yayınlandı. Son bölümde; Cansu çok büyük sır ile yüzleşiyor. Burhan Mesut ve Azmi’den kaçsa da kızından kaçamıyor. Azra ve Cenk bol sürprizli ve aşklı günler yaşıyor. Sumru, Azra’yı bitirmek için ant içiyor. Feride’nin vasiyetinde tüm mal varlığını Azra’ya bıraktığını öğrenen Sumru hemen durumu Serap’e bildiriyor. Serap’ı kendi tarafına çekmek isteyen Sumru ortalığı karıştırmayı bir kez daha başarıyor. Oyuncu kadrosunda Alina Boz, Alp Nevruz, Seray Gözler, Dolunay Soysert, Batuhan Ekşi, Cemre Güneli ve Burak Tamdoğan gibi isimlerin bulunduğu Elimi Bırakma 40. son bölümde yaşananları ve 40. yeni bölümde cevap bekleyen soruları öğrenebilirsiniz. İşte yeni fragman yayınlandı mı sorusunun yanıtı ve son bölüm izleme linki..

ELİMİ BIRAKMA 40. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Cansu annesinde karşı babasını savunup onunla bir gelecek planlıyor. Sumru ne yaparsa yapsın kızını yolundan döndüremiyor. Ve Cansu babası ile ilgili acı gerçekle yüzleşiyor. Cansu bulduğu ses kaydını dinliyor ve babasının sesini hemen tanıyor. Babasının katil olduğunu öğrenen Cansu hayatının en büyük şokunu yaşıyor. Burhan ise Azmi ve Mesut’u kendinden uzaklaştırmaya çalışıyor. Cansu elinde ses kaydı ile babasının karşısına çıkıyor ve ‘oturup seninle bu ses kaydını dinleyeceğiz’ diyor. Cansu gözyaşları içinde babasını hayatındaki en büyük boşluğa koyduğunu söylüyor. Ayrıca Burhan’a ‘sana baba dediğim güne lanet olsun’ diyerek veda ediyor.

ELİMİ BIRAKMA SON BÖLÜM İZLE

AMERİKA’DAN GELEN SÜRPRİZ ARKADAŞ

Azra ve Cenk sonunda hayalini kurdukları güzel günleri yaşıyor. Evlilik öncesi birbirlerine sürprizler hazırlayan bu iki aşık birlikte çok mutlu anlar geçiriyor. Azra, Cenk’in her haline aşık olduğunu düşünüyor. Cenk ona başka bir hayatın olabildiğini gösteriyor. Azra, Cenk’i Amerika’dan gelen arkadaşları ile tanıştırmak istiyor. Cenk bu arkadaşlar arasından birini hiç sevmiyor. Bu arkadaş Azra’nın Cenk’e verdiği şansı ona vermediğini söylüyor.

SUMRU YİNE ORTALIĞI KARIŞTIRACAK

Sumru Azra’yı bitirmekte kararlı. Azmi sayesinde büyük bir sır öğreniyor. Feride Hanım’ın vasiyetini ele geçiren Sumru, Feride’nin tüm mal varlığını Azra’ya bıraktığını öğreniyor. Sumru ayağına gelen fırsatı hemen değerlendiriyor. Vakit kaybetmeden Serap;’ın karşısına çıkan Sumru, ona Feride’nin vasiyetini veriyor. Vasiyeti gösterirken bak bakalım ‘Feride Annen mirasta seni ne kadar düşünmüş’ diyor. Serap şok içinde vasiyettekileri okurken Sumru zaferinin tadını çıkarıyor.