Elimi Bırakma 45. yeni bölüm fragmanı yayında! ‘Sen benim karımsın!’ (Elimi Bırakma 44. son bölüm izle)

Elimi Bırakma 45. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni sezon ilk bölümü ile merhaba diyen Elimi Bırakma dizisi son bölümünde Cenk ile Azra'nın yolları geri dönülmez bir yola girer. Cenk'in dudaklarından dökülen sözler “Üzgünüm Azra, bitti!” olur. Geriye kalan ise hayal kırıklığı olur. Elimi Bırakma yeni fragmanda ise Cenk, Azra ile yeniden birlikte olmak istiyor. Ama Azra yaşadıklarını unutamıyor. İşte Elimi Bırakma 44. son bölüm izleme linki ve yeni bölüm fragmanı...

Elimi Bırakma 45. yeni bölüm fragmanı yayında! ‘Sen benim karımsın!’ (Elimi Bırakma 44. son bölüm izle)

Elimi Bırakma 44.son bölüm ile TRT 1’de yayınlandı. Son bölümde; Azra ve Cenk'in en mutlu günlerini karanlığa döndüren gerçekler onları acı içerisinde bırakır. Cenk'in aldığı büyük karar hem Çelen ailesi için hem de Azra için yeni bir dönem başlar.

ELİMİ BIRAKMA YENİ BÖLÜM FRAGMANI 

 

ELİMİ BIRAKMA 44. SON BÖLÜM İZLE

Acıları ile yoğrularak büyüyen Azra, yeniden ayağa kalktığında hayatın ona nasıl sürprizler hazırladığını bilmemektedir.

Sahip olduğu tüm değerleri bir gecede kaybeden Azra ile benzer kaderi paylaşan Cenk’in hikâyesini anlatan Elimi Bırakma’nın başrollerini Alina Boz, Alp Navruz, Seray Gözler, Dolunay Soysert ve Nihat Altınkaya gibi ünlü isimler paylaşıyor.

Cansu'nun ölümünün üzerinden aylar geçmiştir. Azra'yı ve Mert'i artık gözünün önünden ayırmak istemeyen Cenk, düğünü daha fazla ertelemek istemez.

Tüm aileyi düğün telaşı sarmıştır. Cansu'nun ölümünden sonra bir kliniğe yatırılan Sumru, Azra ve Cenk'in evleneceğini öğrenir ve hastaneden kaçar.

Alina Boz kimdir? Nereli ve kaç yaşında? İlginizi Çekebilir Alina Boz kimdir? Nereli ve kaç yaşında? Elimi Bırakma yeni sezonda sürpriz isimler! İlginizi Çekebilir Elimi Bırakma yeni sezonda sürpriz isimler!
Loading...