Elimi Bırakma 47. yeni bölüm 2.fragmanı yayınlandı! Cenk, Barış’ı alt etmek için Azra’yı kullanıyor

Elimi Bırakma 47. yeni bölüm 2. fragmanı TRT 1 ekranlarında yayınlandı. Yeni bölüm fragmanında; Cenk, Barış’ı alt etmek için Azra’yı kullanıyor. Azra da Cenk’e çıkışıyor. Peki, Elimi Bırakma son bölümde neler yaşandı? İşte Elimi Bırakma 46. son bölüm izleme linki...

Elimi Bırakma 47. yeni bölüm 2.fragmanı yayınlandı! Cenk, Barış’ı alt etmek için Azra’yı kullanıyor

Elimi Bırakma 46. son bölümünde; Azra İstanbul’a gelme kararı alır. Her şeyle yüzleşecek cesareti bulmuştur kendinde. Cenk’le boşanacak eskiye dair ne varsa arkasında bırakacaktır. Ama işler düşündüğü gibi gitmez. Vicdanıyla yeni hayatı arasında kalan Azra hangisini seçecektir?

ELİMİ BIRAKMA 47. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMANI

 

ELİMİ BIRAKMA 47. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

Azra ve Cenk bir yıl sonra yeniden karşılaşmanın şaşkınlığı içindeyken, Feride’nin başına gelenler onlar için ikinci bir şok etkisi yaratır. İkili tüm hayatlarını değiştirecek bir karar vermek zorundadırlar. Tam bu sırada Barış’ın Azra’ya yaptığı sürpriz teklif işleri daha da karıştırır.

ELİMİ BIRAKMA 46. SON BÖLÜM İZLE

Azra ve Cenk’in en mutlu günlerini karanlığa döndüren gerçekler onları acı içerisinde bırakır. Cenk’in aldığı büyük karar hem Çelen ailesi için hem de Azra için yeni bir dönem başlatacaktır. Acıları ile yoğrularak büyüyen Azra, yeniden ayağa kalktığında hayatın ona nasıl sürprizler hazırladığını bilmemektedir.

Kendine yeni bir hayat kuran Sumru başarısının keyfini sürmektedir. En korktuğu şeyin başına geleceğinden habersizdir henüz. Sumru da bir karar vermek zorundadır.

Sahip olduğu tüm değerleri bir gecede kaybeden Azra ile benzer kaderi paylaşan Cenk'in hikâyesini anlatan Elimi Bırakma'nın Yapımcılığını Üs Yapım – Süreyya Yaşar Önal, yönetmenliğini Hakan İnan ve Mücahit Akyoldaş üstlenirken senaryosunu Rahşan Çiğdem İnan kaleme alıyor. Sevilen dizinin başrollerini ise Alina Boz, Alp Navruz, Seray Gözler, Dolunay Soysert ve Nihat Altınkaya gibi ünlü isimler paylaşıyor.

Loading...