Elimi Bırakma bu akşam var mı? Elimi Bırakma yeni bölüm ne zaman?

Elimi Bırakma 24. yeni bölümde Azra her şeyden vazgeçmişken Cenk'in onun için neler yapabileceğini izleyeceğiz. Yeni bölümden 2 fragman yayınlayan dizide heyecan yine yükselecek. Peki geçen hafta yayınlanmayan Elimi Bırakma 24. bölüm bu akşam yayınlanacak mı?

Elimi Bırakma bu akşam var mı? Elimi Bırakma yeni bölüm ne zaman?

Elimi Bırakma 24. yeni bölümü ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Dizilerin yeni yıl tatiline girmesi ile Elimi Bırakma’nın yeni bölüm yayınlayıp yayınlamayacağı merak ediliyor. İşte merak ettikleriniz ve yeni bölüm fragmanları…

ELİMİ BIRAKMA BU AKŞAM YAYINLANACAK MI?

Dizilerin yeni yıl tatiline girmesi izleyicileri de üzdü. Elimi Bırakma geçen hafta ara vermese de 24. yeni bölümü ile bu akşam ekranda olacak.

ELİMİ BIRAKMA YENİ BÖLÜM 2. FRAGMAN

 


ELİMİ BIRAKMA YENİ BÖLÜM FRAGMANI


ELİMİ BIRAKMA 23. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Cenk çok zor bir süreçten geziyor. Annesi anlayışsızlığı ile bir kez daha çocuklarını karşısına alıyor. Arda ve Melis de ağabeyinin yanında duruyor. Serap gözü kör şekilde onlarla kavga ediyor. Azra'ya olan nefretini kusuyor. Arda da durumun Azra ile ilgili olduğunun farkında. Annesine de bu düşüncesini açıyor.

elimi-birakma-1

ELİMİ BIRAKMA SON BÖLÜM İZLE

ÇELENLER KÜLLERİNDEN DOĞUYOR

Cenk'in samimi konuşması şirkete pozitif olarak dönüyor. Cenk personele bizzat durumu anlatmak istiyor. Cenk'in yapacakları da bununla sınırlı değil. Feride Hanım, Cenk'in fikirlerini çok beğeniyor. Çelenler'in mutfağı yeniden inşa ediliyor. Cenk babaannesini mahcup etmemek için elinden geleni yapıyor.

AZMİ VAZGEÇMİYOR

Azmi kapanlarını kurmaya devam ediyor. Hisseler değer kazansa da vazgeçmeye niyeti yok. Çelen grubun halka açılmasının şirketin bölünmesine sebep olacağını düşünüyor.

FATMA İYİLEŞİYOR

Mert Fatma'ya olan sevgisini sık sık dile getiriyor. Fatma hastanede iyileşme belirtileri gösteriyor. Azra Fatma'nın iyileştiğini duyunca hastaneye koşuyor. Kadir de o sırada hastanede. Azmi de haberi alıyor ve Sumru'ya durumu anlatıyor. Sumru bu haberi alır almaz hastaneye doğru yola çıkıyor.

elimi-birakma-2

FATMA: HAPSE GİRECEKSİN

Sumru Fatma'nın yanına gidiyor. Fatma, Sumru'ya ‘sen Azra'ya hep kötülük ettin, hapse gireceksin' diyor. Fatma fenalaşıyor. Sumru koşarak oradan çıkıyor. Azra geldiğinde çok geç kalıyor. Haberi alan Cenk de hastaneye koşuyor. Kapıda Azra ile karşılaşıyorlar.

AZRA EVSİZ KALIYOR

Mine'nin yakınları ona ziyarete geliyor. Azra artık kendine kalacak bir yer bakması gerektiğini söylüyor. Mine'nin içi hiç rahat etmese de Azra artık kimseye yük olmak istemiyor. Cenk de Azra'nın Mine'den ayrılacağını telefon konuşmasından öğreniyor. Azra, Cenk'ten gerçeği saklıyor.

Sumru, Azmi'yi arayarak Fatma'nın konuşmasının çok büyük tehlike yaratabileceğini söylüyor. Bir şey yapmadığını söylese de Fatma'nın ölmesini diliyor.