Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Elimi Bırakma sezon finali: Düğün ve ölüm! (Elimi Bırakma sezon finali izle)
Elimi Bırakma sezon finali: Düğün ve ölüm! (Elimi Bırakma sezon finali izle)
Elimi Bırakma sezon final (43. bölüm) ile bu akşam ekrana geldi. Yayınlanan son bölümde; Azra Ccansu'nun ölümünden sonra Sumru yüzünden bir kez daha Mert ile sınanıyor. Toparlanma evresine giren Çelen Ailesi Cenk ile Azra'nın düğünü ile büyük mutluluk yaşıyor. Azra ve Cenk sonunda istedikleri gibi bir düğünle dünya evine giriyor. Ancak düğün haberini alan Sumru, Cansu yerien Azra'nın ölü olması gerektiğine inanıyor ve düğün evine geliyor. Sumru nefretini haykırarak Azra'ya silah çekiyor. Üstelik Cenk de bu durumdan Azra'yı kurtaramaz. Çünkü o da Mert ve Melis ile beraber korkunç bir kaza geçiriyor. Peki Elimi Bırakma sezon finalinde neler yaşandı? İşte 43. bölüm fragmanı...
Sozcu.com.tr
Magazin 2 Haziran 2019 - 22:24

Elimi Bırakma sezon finali ile seyirci karşısına çıktı. Elimi Bırakma 43. bölümde, Azra yaşadığı onda acı tecrübeden sonra mutluluğu Cenkile buluyor. Rüya gibi bir düğün ile evleniyorlar. Ama Sumru bu mutluluğu hazmedemiyor. Azra’ya duyduğu öfke daha da artıyor. Düğün evine gelen Sumru, çantasından çıkardığı silah ile Azra’y öldürmek istediğini söylüyor. Bu sırada Cenk de korkunç bir kaza geçiriyor. Üstelik Melis ve Mert de onunla beraber. Oyuncu kadrosunda Alina Boz, Alp Nevruz, Seray Gözler, Dolunay Soysert, Batuhan Ekşi, Cemre Güneli ve Burak Tamdoğan gibi isimlerin bulunduğu Elini Bırakma sezon finalinde başka neler yaşandı? Haberimizden yeni sezonda cevap bekleyen soruları öğrenebilirsiniz….

ELİMİ BIRAKMA 43. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Azra, babasının katilini öğreniyor. Mesut ile Azra ilk kez gözyaşları ile sarılıyor. Mesut, kardeşini çok özlediğini söylüyor. Tüm bunlar Cansu’nun ölümünden sonra yaşanıyor. Sumru hayattaki en önemli varlığını kaybediyor. Azra geç kazandığı kızkardeşinin ölümü ile perişan oluyor. Sumru, Azra ile başbaşa konuşuyor. Sumru, Azra’yı suçluyor. Cansu’yu Azra’nın kurtarabileceğini söyleyerek Azra’yı bencillikle suçluyor.

Azra o günü anlatmaya çalışıyor ama Sumru, Cansu’nun ölümünden Azra’nın sorumlu olduğunu söylüyor. Azra zaten çok üzülürken iyice parçalanıyor. Sumru’dan sonra Cenk Azra’nın yanına geliyor. Azra kendini suçlarken Cenk onu sakinleştirmeye çalışıyor. Bu sırada hızını alamayan Sumru, Mert’i alıp evden çıkıyor. Azra, Mert’in ortalıkta olmadığını anlayınca telaşa kapılıyor. Sumru, Mert’e Cansu’nun yanına gidip gitmek istemediğini söylüyor. Mert bunu istediğini söyleyince, Sumru ‘bende istiyorum’ diyerek gözünü ne kadar kararttığını gösteriyor.

ELİMİ BIRAKMA SON BÖLÜM İZLE

DÜĞÜN VE ÖLÜM

Cenk ile Azra evleniyor. Sumru düğünden düğün günü haberdar oluyor. Azra ile Cenk nikah masasına oturuyor. Aşk ile mutluluk ile düğünleri yapılıyor. Azra ile Cenk hayatlarının en güzel gününü yaşarken Sumru içten içe öfke ile büyüyor. Cansu’nun intikamını almayı kafaya koyan Sumru düğün evine geliyor. Bu sırada Cenk de Azra’nın istememesine rağmen Melis ve Mert ile yola çıkıyor. Yalnız kalan Azra gelin odasında Sumru ile yüzleşiyor. Sumru, Cansu’nun yerine Azra’nın ölü olması gerektiğini söylüyor. Sumru Cansu’nun kefesin Azra’nın gelinlik giydiğini söyleyerek silah çıkarıyor. Azra’ya silah çekip Azra’nın da yaşamayacağını söylüyor. Azra çok korkuyor ve Sumru’yu sakinleştirmede de başarılı olamıyor. Bu sırada bir felaket de Cenk’in başına geliyor. Mert, Melis ve Cenk korkunç bir kaza geçiriyor. Perte çıkan araçta 3’ü de baygın şekilde yatıyor.