Elimi Bırakma yeni bölüm 2. fragman geldi! Sumru’dan çıldırtan hamle! (Elimi Bırakma 25. bölüm fragmanı izle)

Elimi Bırakma yeni bölüm öncesi 2 fragmanda yayınlandı. Elimi Bırakma 25. yeni bölüm 2. fragmanda; Cenk tüm yaşananlara rağmen Azra'dan vazgeçmiyor ve ona bir kolye hediye ediyor. Köşeye sıkışan Sumru yeni planını devreye sokuyor. Bu hamlesi Feride Hanım'ı çok kızdırıyor. Fatma uyanıyor. Azra'nın Mert için ondan başka çaresi yok. İşte Elimi Bırakma 25. yeni bölüm fragmanları...

Elimi Bırakma yeni bölüm 2. fragman geldi! Sumru’dan çıldırtan hamle! (Elimi Bırakma 25. bölüm fragmanı izle)

ELİMİ BIRAKMA 25. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMAN

ELİMİ BIRAKMA 25. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

ELİMİ BIRAKMA 24. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Sumru hisse sahibi olarak Çelenler'in karşısına geçiyor. Cenk nazik bir karşılama sonrası Sumru'ya gözdağı veriyor. Feride Hanım ortalığı sakinleştirmeye gayret ediyor. Yemeğe geçiliyor. Cenk mutfakta öfkesini boşaltmaya çalışıyor. Azra da onun yanında ve sakinleşmesi için onunla konuşuyor. Sumru aldığı hisseler ile söz almak istediğini söylüyor. Feride Hanım Çelenler de söz sahibi olmak için para harcayan söz sahibi olmaz diyor. Feride Hanım'dan ikinci gol de Azra sayesinde geliyor. Azra'nın getirdiği acı sos sonrası öksürmeye başlayan Sumru'ya Feride Çelenler'in sofrasında daha çok acı tecrübeleri olacağını söylüyor. Sumru'nun varlığından memnun olanlar da var. O isimler Azmi ve Serap…

ELİMİ BIRAKMA SON BÖLÜM İZLE

MERT KRİZ GEÇİRİYOR

Mert okulda kriz geçiriyor. Eve gitmek istediğini söyleyerek öğretmeninden Azra'yı aramasını istiyor. Öğretmen Sumru'yu arıyor. Sumru öğretmeni tersliyor ve psikoloğunu aramasını istiyor. Mert, hemen Azra'yı aramasını söyleyerek adeta deliriyor. Yatağını alt üst ediyor. Okulun müdürü de Sumru'ya ulaşamıyor. Mert telefonu alıp kaçıyor ve Azra'yı arıyor. Azra hemen Mert'i almaya gidiyor.
elimi-birakma

CANSU BABASININ MEKTUPLARINI OKUYOR

Cansu, Burhan'ın yazdığı mektupları okuyup gözyaşlarına boğuluyor. Burhan mektuplarda kızına Sumru'dan dert yanıyor. Sumru'nun ona iftira attığını söylüyor. Cezaevinden gelen bu mektuplar daha Cansu bebekken başlıyor ve her yıl da devam ediyor.

AZRA MERT'İ ALAMIYOR

Azra, Mert'in yanına geliyor. Ama Azra onu götüremez. Sumru velisi olduğu için sadece onu görebiliyor.

KADİR SUMRU'YU BİTİRECEK BİR KANIT BULUYOR

Kadir, Fatma'nın videosunu buluyor. Azra'yı arayarak müjdeyi veriyor. Sonra da evde konuşuyorlar. Kadir, Sumru'yu bitireceklerini söylüyor. Artık abla kardeşi kimsenin ayıramayacağını anlatıyor. Azra çok mutlu oluyor. Ama o sırada Cenk de Azra'yı görmeye geliyor.