Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Elimi Bırakma yeni bölüm neden yok? Elimi Bırakma yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?
Elimi Bırakma yeni bölüm neden yok? Elimi Bırakma yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?
Elimi Bırakma dizisinin hayranlarına kötü haber! TRT 1 yayın akışında her Pazar saat 20.00'da yeni bölümü ile ekranlara gelen Elimi Bırakma dizisinin tekrar bölümüne yer verildi. Dizi severler "Elimi Bırakma yeni bölüm neden yok?" sorusunun cevabını araştırıyor. Dizinin son bölümünde; Cenk’in yaptığı samimi konuşma Çelenler’in hisselerini pozitif duruma çevirmişti. İşte Elimi Bırakma hakkında merak edilen ayrıntılar...
Sozcu.com.tr
Magazin 6 Ocak 2019 - 20:10

Elimi Bırakma dizisinin bu akşam eski bölümü yayınlanacak. Diziden yeni fragmanın da gelmemesi merak uyandırdı.Son bölümde; Çelen grup Azmi'ye rağmen yeniden ayağa kalkıyor. Cenk'in yeni planları da var. İşler yoluna girmeye başlıyor. Serap, Azra'ya karşı sabit fikirliliği yüzünden Arda ile Melis'ten de tepki alıyor. Fatma'nın uyanması Azra ve Sumru'yu harekete geçiriyor. Azra, Mine'nin yakınlarının gelmesi nedeniyle dışarıda kalıyor. Elimi Bırakma son bölümde neler oldu? Elimi Bırakma yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte detaylar…

ELİMİ BIRAKMA YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Elimi Bırakma dizisinin yeni bölümü neden yok sorusunun cevabı henüz karşılık bulmasa da dizinin diğer kanallarda yayınlanan diziler gibi yılbaşı tatiline girdiği tahmin ediliyor. Öte yandan Elimi Bırakma’nın yeni bölümü 13 Ocak Pazar akşamı yayınlanacak.

ELİMİ BIRAKMA 23. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Cenk çok zor bir süreçten geziyor. Annesi anlayışsızlığı ile bir kez daha çocuklarını karşısına alıyor. Arda ve Melis de ağabeyinin yanında duruyor. Serap gözü kör şekilde onlarla kavga ediyor. Azra'ya olan nefretini kusuyor. Arda da durumun Azra ile ilgili olduğunun farkında. Annesine de bu düşüncesini açıyor.

azra

ELİMİ BIRAKMA SON BÖLÜM İZLE

ÇELENLER KÜLLERİNDEN DOĞUYOR

Cenk'in samimi konuşması şirkete pozitif olarak dönüyor. Cenk personele bizzat durumu anlatmak istiyor. Cenk'in yapacakları da bununla sınırlı değil. Feride Hanım, Cenk'in fikirlerini çok beğeniyor. Çelenler'in mutfağı yeniden inşa ediliyor. Cenk babaannesini mahcup etmemek için elinden geleni yapıyor.

AZMİ VAZGEÇMİYOR

Azmi kapanlarını kurmaya devam ediyor. Hisseler değer kazansa da vazgeçmeye niyeti yok. Çelen grubun halka açılmasının şirketin bölünmesine sebep olacağını düşünüyor.

cenk

FATMA İYİLEŞİYOR

Mert Fatma'ya olan sevgisini sık sık dile getiriyor. Fatma hastanede iyileşme belirtileri gösteriyor. Azra Fatma'nın iyileştiğini duyunca hastaneye koşuyor. Kadir de o sırada hastanede. Azmi de haberi alıyor ve Sumru'ya durumu anlatıyor. Sumru bu haberi alır almaz hastaneye doğru yola çıkıyor.

FATMA: HAPSE GİRECEKSİN

Sumru Fatma'nın yanına gidiyor. Fatma, Sumru'ya ‘sen Azra'ya hep kötülük ettin, hapse gireceksin' diyor. Fatma fenalaşıyor. Sumru koşarak oradan çıkıyor. Azra geldiğinde çok geç kalıyor. Haberi alan Cenk de hastaneye koşuyor. Kapıda Azra ile karşılaşıyorlar.

AZRA EVSİZ KALIYOR

Mine'nin yakınları ona ziyarete geliyor. Azra artık kendine kalacak bir yer bakması gerektiğini söylüyor. Mine'nin içi hiç rahat etmese de Azra artık kimseye yük olamk istemiyor. Cenk de Azra'nın Mine'den ayrılacağını telefon konuşmasından öğreniyor. Azra, Cenk'ten gerçeği saklıyor.

Sumru, Azmi'yi arayarak Fatma'nın konuşmasının çok büyük tehlike yaratabileceğini söylüyor. Bir şey yapmadığını söylese de Fatma'nın ölmesini diliyor.