Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eliz Sakuçoğlu, “Benden bir tane daha yok” dedi
Eliz Sakuçoğlu, “Benden bir tane daha yok” dedi
Yaklaşık yedi yıl önce şarkıcı Murat Boz'la yaşadığı aşk ve gizli evlilikle hayatımıza giren Eliz Sakuçoğlu, sonrasında bu ilişkiyi bitirmiş olsa da gündemde kalmaya devam etti. Sakuçoğlu, zaman zaman iddialı fotoğrafları ve açıklamalarıyla dikkatleri üzerine çekiyor.
Magazin 22 Ocak 2018 - 07:50

Gerek tasarımcı yönüyle ve gerekse yaptığı sosyal medya paylaşımlarıyla kendisinden söz ettirmeyi bilen Eliz Sakuçoğlu, yaptığı son paylaşımla takipçilerinin içindeki sanatçıya seslendi. Renkli paylaşımlarıyla olduğu kadar fit vücuduyla da beğeni kazanan Sakuçoğlu’nun paylaşımında kullandığı ifadeler şu şekilde oldu:

eliz-1

“Hayatım bir sanat eseri olsa ki zaten öyle. Hepimizinki öyle değil mi? Benden bir tane daha yok, asla da olmayacak. Ünlü bir sanatçı değilim ama kendi hayatımın tasarımcısıyım... Düşüncelerim, seçimlerim, davranışlarım ile kendi realitemin yaratıcısıyım. Her gün yeni bir gün, önünüzde boş tertemiz beyaz bir sayfa düşünün üstüne ne karalayacağınız tamamen sizin elinizde, hayalinizdeki hayatı yaşayabilmek için içinizdeki sanatçıyı harekete geçirin.”

eliz-2

 

Son güncelleme: 12:22 - 22.01.2018