Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eliz Sakuçoğlu ‘Karşı taraf yanımda yeterince erkek olamıyor’ dedi sosyal medya karıştı
Eliz Sakuçoğlu ‘Karşı taraf yanımda yeterince erkek olamıyor’ dedi sosyal medya karıştı
Eliz Sakuçoğlu, verdiği röportajda yaptığı açıklamalarla dikkatleri üzerine çekti adeta eski aşklarına gönderme yaptı.
Magazin 18 Eylül 2017 - 12:57

Şarkıcı Murat Boz’la yaşadığı aşkla magazin muhabirlerinin radarına giren ve sonrasında da gerek yaşadığı aşklarla ve gerekse çarpıcı fiziğiyle magazin sayfalarında kendisine yer bulan Eliz Sakuçoğlu, verdiği röportajda eski aşklarını da içine alan dikkat çekici açıklamalarda bulundu. Özellikle ‘Ayrıldığım erkeklere kapım açık ve ‘Karşı taraf benim yanımda yeterince erkek olamıyor’ başlıklarına atıfta bulunan Eliz Sakuçoğlu sosyal medya hesabından bu başlıklara kendince açıklık getirdi. İşte Sakuçoğlu’nun verdiği yanıtlar ve açıklaması:

Arıza nasıl çıkıyor peki ilişkilerinizde?

Fazla net olmam ve kendimle barışık olmam karşımdaki erkeği rahatsız edebiliyor. Bir andan ben çok güçlü bir kadın gibi görünüyorum. Karşı taraf benim yanımda yeterince erkek olamıyor gibi hissediyor.

Nasıl yani?

Karşımdaki erkeğe kredi kartı gibi bakmıyorum. Mevcut düzende erkeklerin yaptığı şeyleri bana yapması gerekmiyor. Beni bir tek aşkla tutkuyla tutabilirsin. Erkeğine bağımlı bir kadın değilim.

ELİZ SAKUÇOĞLU HESABINDAN AÇIKLIK GETİRDİ

Sakuçoğlu verdiği röportaj sonrası sosyal medya hesabından atılan başlıkların bazılarına açıklık getirdi. İşte o açıklama:

eliz-sakucoglu-ic

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.