Eliz Sakuçoğlu, oyunculuk tekliflerini değerlendireceğini açıkladı

Ünlüler dünyasının en cesur figürlerinden biri olan, Murat Boz'un eski eşi ve menajeri Eliz Sakuçoğlu, artık gelen oyunculuk tekliflerini değerlendireceğini açıkladı

Eliz Sakuçoğlu, oyunculuk tekliflerini değerlendireceğini açıkladı

Eliz Sakuçoğlu’nu Türk medyası ve magazin camiası Murat Boz’un sevgilisi olarak tanımıştı. Daha sonra çiftin evli olduğu ortaya çıkmış bir süre sonda da boşanmışlardı.

eliz-sakucoglu-icBoşanmanın ardından Sakuçoğlu. özellikle sosyal medyadaki paylaşımlarıyla bir popstar olan eski sevgilisi Murat Boz’un şöhretini geride bıraktı.

eliz-sakucoglu-ic
Menajerlikten stil danışmanlığına geçiş yapan ve kariyerini bu yönde sürdüren Eliz Sakuçoğlu, şimdi de oyunculuğa göz kırptı. Şimdiye kadar birçok kez kez dizi ve sinema projeleri için teklif aldığını ancak bunları geri çevirdiğini belirten Sakuçoğlu, “Teklifler devam ediyor. Artık geri çevirmek istemiyorum. Oyunculuğu denemeye karar verdim. Özellikle romantik komediler tercihim” diye konuştu.

Eliz Sakuçoğlu attığını vurdu İlginizi Çekebilir Eliz Sakuçoğlu attığını vurdu

 

Eliz Sakuçoğlu: 'Ben özgürlük dediğimde ahlaksızlık demek istemiyorum' İlginizi Çekebilir Eliz Sakuçoğlu: 'Ben özgürlük dediğimde ahlaksızlık demek istemiyorum'

 

Eliz Sakuçoğlu adeta şov yaptı! İlginizi Çekebilir Eliz Sakuçoğlu adeta şov yaptı!