Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eliz Sakuçoğlu, oyunculuk tekliflerini değerlendireceğini açıkladı
Eliz Sakuçoğlu, oyunculuk tekliflerini değerlendireceğini açıkladı
Ünlüler dünyasının en cesur figürlerinden biri olan, Murat Boz'un eski eşi ve menajeri Eliz Sakuçoğlu, artık gelen oyunculuk tekliflerini değerlendireceğini açıkladı
Magazin 31 Aralık 2017 - 19:08

Eliz Sakuçoğlu’nu Türk medyası ve magazin camiası Murat Boz’un sevgilisi olarak tanımıştı. Daha sonra çiftin evli olduğu ortaya çıkmış bir süre sonda da boşanmışlardı.

eliz-sakucoglu-icBoşanmanın ardından Sakuçoğlu. özellikle sosyal medyadaki paylaşımlarıyla bir popstar olan eski sevgilisi Murat Boz’un şöhretini geride bıraktı.

eliz-sakucoglu-ic
Menajerlikten stil danışmanlığına geçiş yapan ve kariyerini bu yönde sürdüren Eliz Sakuçoğlu, şimdi de oyunculuğa göz kırptı. Şimdiye kadar birçok kez kez dizi ve sinema projeleri için teklif aldığını ancak bunları geri çevirdiğini belirten Sakuçoğlu, “Teklifler devam ediyor. Artık geri çevirmek istemiyorum. Oyunculuğu denemeye karar verdim. Özellikle romantik komediler tercihim” diye konuştu.